Цикл ТУ «Сучасні підходи до лікування захворювань слизової оболонки порожнини рота та червоної облямівки губ»

Кафедра терапевтичної стоматології та пародонтології ПВНЗ “Київський Медичний Університет” запрошує вас взяти участь у циклі тематичного удосконалення «Захворювання слизової оболонки порожнини рота та червоної облямівки губ: особливості діагностики, диференційної діагностики, лікування та профілактики» зі спеціальності «Стоматологія», який складається з 78 навчальних годин (2 тижні).

У результаті проходження циклу тематичного удосконалення лікар отримує 50 балів для присвоєння, або підтвердження кваліфікаційної категорії.

Цільова аудиторія: лікарі-стоматологи, лікарі-стоматологи-терапевти, лікарі-стоматологи-ортопеди, лікарі-стоматологи-хірурги, лікарі-стоматологи дитячі, лікарі- стоматологи-ортодонти, лікарі-стоматологи-пародонтологи, щелепно-лицеві хірурги.

Мета навчання на циклі: підвищення професійного рівня лікарів та ознайомлення з сучасними рекомендаціями щодо діагностики, лікування та профілактики захворювань слизової оболонки порожнини рота та червоної облямівки губ, які спираються на засади доказової медицини, клінічні рекомендації та настанови таких авторитетних світових організацій як Всесвітня Стоматологічна Федерація (FDI), Американська Стоматологічна Асоціація (ADA), Асоціація Стоматологічної освіти в Европі.

Керівник курсу: Копчак Оксана Вікторівна, д.мед.н., професор, завідувач кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології.

Викладачі курсу тематичного удосконалення:
1.Азаров Олексій Вікторович, к.мед.н., доцент кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології.
2. Куліш Альона Станіславівна, к.мед.н., асистент кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології.
3. Оболонська Ганна Олександрівна, к.мед.н., асистент кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології .
4. Янішевський Костянтин Арнольдович, к.мед.н., доцент кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології.

ТУ відбудеться з 20 травня по 03 червня 2024 року, за адресою: м. Київ, вул. А. Цедика, 7
Початок о 14:00, реєстрація – з 13:00.
Вартість навчання – 2 800 грн.

Реєстрація за посиланням.

ЧЕКАЄМО НА ВАС НА ЦИКЛІ ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ!!!
З питань навчального процесу звертайтесь до координатора проекту:
Азарова Олексія Вікторовича, тел.: +38 050 927 83 01 ( Viber, Telegram, WhatsApp)
З питань організації, оплати:
Відділ БПР:
Експерт з безперервного професійного
медичного розвитку відділу інтернатури, Світлана Даценко.
E-mail: s.datsenko@kmu.edu.ua
Телефон+38 (050) 450-84-95

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 23 травня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
17 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024