Фахівці університету створюватимуть власні курси дистанційного навчання.

11 березня 2016 р. відбулася перша відео-зустріч з тьютором курсу “Сервіси Google у професійній діяльності викладача” Антоніною Букач, яку відвідали викладачі Університету та представники ректорату. Вже у травні, після проходження повного курсу занять, кожен учасник зможе розробити свій дистанційний курс з навчання використанню  документів, презентацій, електронних таблиць та веб-конференцій, та інших додатків, що надаються в межах Google Apps for Education.

Київський медичний університет отримав ліцензію Google Apps for Education 2014 р. Вона дозволяє безкоштовно користуватися необмеженими «хмарними» сервісами, створювати досконалу, адаптовану під вимоги закладу систему комунікації та електронного документообігу.

Підсумовуючи зустріч, президент Університету Олександр Поканевич зазначив, що Київський медичний університет – один з небагатьох вищих навчальних закладів України, де вже працюють сервіси Google Education. Тож, наполегливо працюючи в об’єднаній прагненням досконалості команді, Університет має можливість стати зразком впровадження сучасних інформаційних технологій у вищу медичну освіту.

Подивитися запис  першої  зустрічі можна тут

[slideshow_deploy id=’2450’]

14.03.2016
Екскурсія до СтоматЦентру “УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ”
 Запрошуємо 10 травня 2024 року о 15:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до СтоматЦентру "УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ".
07 Травня 2024
Запрошуємо абітурієнтів на безкоштовний тренінг: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 14 травня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (Центр Симуляційного Навчання та Оцінювання).
07 Травня 2024