Міжкультурний мовний центр оголошує набір слухачів на програму “Professional English for Healthcare Workers”

До уваги студентів, інтернів, лікарів, викладачів та науковців!

Міжкультурний мовний центр (Intercultural Language Center) Київського медичного університету продовжує набір слухачів на програму “Professional English for Healthcare Workers” / “Професійна англійська мова для медичних працівників”.

У нас англійська мова вивчається за унікальною грантовою програмою Professional English for Healthсare Workers, яку КМУ реалізує з метою популяризації англійської мови професійного, медичного спрямування як універсальної мови міжнародного спілкування світової спільноти медиків.

Програма складається з двох частин. Тривалість кожного блоку – 9 тижнів.

Наші переваги:
• Досвід професійного навчання більше 25 років
• Занурення в мовну практику разом з Native Speakers
• Зручні формати занять: offline, online, mix
• Застосування мовних навичок для поглиблення медичних знань
• Дослідження нової термінології, яка відноситься до сфери охорони здоров’я
• Вас навчать складати та тлумачити різні види медичної документації: рецепти, історії хвороб, реєстраційні форми

Як відбувається навчання:
• Online (дистанційно на міжнародній освітній платформі Canvas з координаційною підтримкою експертів програми)
• Offline (безпосередньо в групах до 12 осіб)
• Mix (50% – дистанційно, 50% – в групах до 12 осіб)

Вартість одного блоку для студентів та інтернів КМУ:
Online 3000 грн
Offline 5000 грн
Mix 4000 грн

Вартість одного блоку для сторонніх осіб:
Online 4000 грн
Offline 8000 грн
Mix 6000 грн

Вимоги до учасників – це знання англійської мови на рівні В1

Для участі у програмі – заповніть нашу форму за посиланням.

Не пропустіть унікальну нагоду вдосконалити свій рівень професійної англійської мови!

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 23 травня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
17 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024