Міжкультурний мовний центр оголошує набір слухачів на програму “Professional English for Healthcare Workers”

До уваги студентів, інтернів, лікарів, викладачів та науковців!

Міжкультурний мовний центр (Intercultural Language Center) Київського медичного університету продовжує набір слухачів на програму “Professional English for Healthcare Workers” / “Професійна англійська мова для медичних працівників”.

У нас англійська мова вивчається за унікальною грантовою програмою Professional English for Healthсare Workers, яку КМУ реалізує з метою популяризації англійської мови професійного, медичного спрямування як універсальної мови міжнародного спілкування світової спільноти медиків.

Програма складається з двох частин. Тривалість кожного блоку – 9 тижнів.

Наші переваги:
• Досвід професійного навчання більше 25 років
• Занурення в мовну практику разом з Native Speakers
• Зручні формати занять: offline, online, mix
• Застосування мовних навичок для поглиблення медичних знань
• Дослідження нової термінології, яка відноситься до сфери охорони здоров’я
• Вас навчать складати та тлумачити різні види медичної документації: рецепти, історії хвороб, реєстраційні форми

Як відбувається навчання:
• Online (дистанційно на міжнародній освітній платформі Canvas з координаційною підтримкою експертів програми)
• Offline (безпосередньо в групах до 12 осіб)
• Mix (50% – дистанційно, 50% – в групах до 12 осіб)

Вартість одного блоку для студентів та інтернів КМУ:
Online 3000 грн
Offline 5000 грн
Mix 4000 грн

Вартість одного блоку для сторонніх осіб:
Online 4000 грн
Offline 8000 грн
Mix 6000 грн

Вимоги до учасників – це знання англійської мови на рівні В1

Для участі у програмі – заповніть нашу форму за посиланням.

Не пропустіть унікальну нагоду вдосконалити свій рівень професійної англійської мови!

Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024