Відбувся грандіозний спортивний марафон “I CAN DO IT”

Ми починаємо святкувати 30-ту річницю незалежності України та готуватися до відзначення 30-річчя з дня заснування КМУ у 2022 році.

Розпочати святкування цих подій ми вирішили грандіозним спортивним святом, марафоном “I CAN DO IT” з дистанцією 3 км, який відбувся 14 серпня 2021 року у Парку Партизанської Слави. Партнерами події виступили: Дарницька районна в м. Києві державна адміністрація та фармацевтична компанія «Дарниця».

У марафоні взяли участь більше 300 учасників: студентів, викладачів, абітурієнтів та співробітників. Захід розпочався з короткої спортивної руханки для ефективної підготовки до бігового марафону.

У результаті напруженого бігового марафону переможцями стали 12 призерів, які отримали пам’ятні сувеніри, а студенти та абітурієнти, які посіли перше місце, одержали 30% знижки на навчання.

Список переможців:
Абітурієнти
1. Святна Катерина
2. Колмаков Євгеній
3. Огурцов Кирило

Українські студенти
1. Хоменко Михайло
2. Горовий Артем
3. Васильченко Ярослав

Іноземні студенти
1. Абежит Сінгх
2. Рагуль Сумар
3. Вівік Сулє

Партнери, гості
1. Марченко Денис
2. Бовсуновський Артем
3. Катрич Павло

Ця крута спортивна подія буде проводитися щорічно та стане нашою доброю традицією і внеском в розбудову екологічного ставлення до свого здоров’я та фізичної форми.

Сюжет про подію від Mars-TV дивіться тут.

Відео про подію дивіться тут.

16.08.2021
Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024