ПОДІЇ | Всі Події

Відбувся грандіозний спортивний марафон “I CAN DO IT”

Ми починаємо святкувати 30-ту річницю незалежності України та готуватися до відзначення 30-річчя з дня заснування КМУ у 2022 році.

Розпочати святкування цих подій ми вирішили грандіозним спортивним святом, марафоном “I CAN DO IT” з дистанцією 3 км, який відбувся 14 серпня 2021 року у Парку Партизанської Слави. Партнерами події виступили: Дарницька районна в м. Києві державна адміністрація та фармацевтична компанія «Дарниця».

У марафоні взяли участь більше 300 учасників: студентів, викладачів, абітурієнтів та співробітників. Захід розпочався з короткої спортивної руханки для ефективної підготовки до бігового марафону.

У результаті напруженого бігового марафону переможцями стали 12 призерів, які отримали пам’ятні сувеніри, а студенти та абітурієнти, які посіли перше місце, одержали 30% знижки на навчання.

Список переможців:
Абітурієнти
1. Святна Катерина
2. Колмаков Євгеній
3. Огурцов Кирило

Українські студенти
1. Хоменко Михайло
2. Горовий Артем
3. Васильченко Ярослав

Іноземні студенти
1. Абежит Сінгх
2. Рагуль Сумар
3. Вівік Сулє

Партнери, гості
1. Марченко Денис
2. Бовсуновський Артем
3. Катрич Павло

Ця крута спортивна подія буде проводитися щорічно та стане нашою доброю традицією і внеском в розбудову екологічного ставлення до свого здоров’я та фізичної форми.

Сюжет про подію від Mars-TV дивіться тут.

Відео про подію дивіться тут.

 

 

16.08.2021
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери