ПОДІЇ | Всі Події

Відбулося чергове засідання студентського гуртка “Genius loci”

4 червня 2021 року на кафедрі української та латинської мов відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка “Genius loci” на тему: «Сучасний погляд на медицину. Концептуальне становлення особистості лікаря». Дискусійний клуб працював в Online-режимі на платформі Google classroom.

Провели засідання завідувач кафедри Кірик Тамара Вікторівна та керівник гуртка старший викладач кафедри Редько-Шпак Леся Вікторівна.
Участь у заході взяли студенти 1 курсу медичного, стоматологічного та міжнародного факультетів з доповідями українською і англійською мовами.

У засідання взяли участь наступні студенти:
1. Хачатурова Софія, доповідь на тему: «Сучасний погляд на медицину. Концептуальне становлення особистості лікаря», наукові керівники Кірик Т.В., Редько-Шпак Л.В.
2. Зирянська Анна та Пилипчук Валерія, доповідь на тему: «Сучасні технології стоматології», науковий керівник Кірик Т.В.
3. Blandine Ciza, доповідь на тему: «A modern view of medicine, conceptual formation of the Doctor’s personality», наукові керівники Кірик Т.В. та Онкович Г.В.
4. Hamdy Mohamed, доповідь на тему: «A modern view of medicine», наукові керівники Ляліна О.О. та Рихлік Л.П.
5. Abdishakur, доповідь на тему: «A modern view ofmedicine conceptual formation of the doctor’s personality», науковий керівник Редько-Шпак Л.В.
6. Sumaira Ahmad, доповідь на тему: «A modern view of medicine», науковий керівник Боголюбова М.М.

На засіданні наукового студентського гуртка “Genius loci” студенти активно обговорювали новітні проблеми, сучасні завдання та погляди в медицині. Питання, які порушувалися стосувалися розвитку особистості лікаря, персоналізації відповідальності і формування завдань, що постають перед лікарями разом із щоденними викликами у житті та навчанні.

Це дало можливість студентам більш усвідомити свою приналежність до професії лікаря.

18.06.2021
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Від студента до лікаря: як кафедра неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Київського медичного університету готує професіоналів світового рівня
Медицина — це не просто професія. Це рішення, яке змінює життя людей. Кафедра неврології, психіа...
26 Січня 2026
Перенесення першого заняття Школи нормальної анатомії людини: з 20.01.2026 на березень 2026 року
Шановні абітурієнти та батьки! Нам шкода повідомляти, що перше заняття Школи нормальної анатомії...
16 Січня 2026
Підсумкове заняття з дисципліни “Дитяча терапевтична стоматологія”: успішний захист історії хвороб студентами 5 курсу групи С2101
19 грудня 2025 року на підсумковому занятті, відповідно до календарно-тематичного плану, відбувся...
22 Грудня 2025
Екскурсія та лекційний день у зуботехнічній лабораторії «Цифра»
26 листопада відбулася екскурсія здобувачів освіти 5 курсу до сучасної цифрової зуботехнічної лаб...
18 Грудня 2025
Відкрита лекція з ортопедії та ортодонтії: сучасні підходи до діагностики та лікування захворювань СНЩС
20 листопада кафедрою ортопедичної стоматології та ортодонтії було проведено відкриту лекцію для ...
24 Листопада 2025
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери