ПОДІЇ | Всі Події

Триває практика у студентів-медиків

Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших студентів-медиків 4 курсу!

Студенти 1,2 клінічних груп успішно пройшли перший цикл виробничої лікарської практики з терапії на базі  КНП «Академія здоров’я»:  всі студенти-практиканти були розподілені по таким відділенням, як неврологія, кардіологія, кардіореанімація, терапія та діалізний центр.

Під час проходження практики вони закріпили навички з пропедевтики: вимірювання показників тиску, температури, сатурації, збір анамнезу, проводили фізикальне обстеження хворих та брали участь в організаційній роботі відділення.

На базі Київської міської клінічної лікарні №1 у хірургічному відділенні побували 3 і 4 клінічні групи. Дні практики проходять насичено, студенти були присутні при проведенні двох оперативних втручань: холецистектомії та апендектомії.       

Пологове відділення відвідали студенти-медики ще одних клінічних груп – 7 та 8. Там практиканти були присутні під час пологів, спостерігали за ушиванням розриву задньої стінки матки, а також відвідали відділення новонароджених під час огляду лікарями-неонатологами.    

  У педіатричному відділенні працювали студенти 5 і 6 клінічних груп: ознайомилися з роботою приймального відділення; вчилися проводити  огляд хворих, формулювали і  обґрунтовували  діагноз; вчилися техніці проведення клізм та внутрішньовенних ін’єкцій. 

29.05.2024
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Міжнародна співпраця в дії: об’єднання досвіду для розвитку advanced-симуляційного центру
18 лютого 2026 року в Київському медичному університеті відбулася робоча зустріч з представниками...
19 Лютого 2026
Київський медичний університет взяв участь у профорієнтаційному заході Ліцею №243 Подільського району м. Києва
Під час заходу учні Ліцею №243 ознайомилися з особливостями навчання та професійним шляхом майбут...
18 Лютого 2026
Київський медичний університет запрошує абітурієнтів на практичний тренінг: “Вступ у стоматологію: перші кроки майбутнього лікаря”
Хочете відчути себе стоматологом ще до вступу та зрозуміти, чи справді це ваша професія? Тоді цей...
18 Лютого 2026
Інтернатура 2026: ГРАНТ від Медичного центру «ДІЄВО Центр хірургічних рішень» за спеціальностями «Хірургія» та «Анестезіологія та інтенсивна терапія»
Партнер Київського медичного університету, медичний центр «ДІЄВО Центр хірургічних рішень», пропо...
17 Лютого 2026
ГРАНТ на інтернатуру з хірургії 2026: безкоштовна практика у мережі клінік «Гармонія Здоровʼя»
Партнер Київського медичного університету, мережа клінік «Гармонія Здоровʼя», пропонує вступникам...
17 Лютого 2026
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери