ПОДІЇ | Всі Події
Студентка Софія Сидоренко взяла участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Відкрита наука сьогодні: місія, тенденції, інструменти та шляхи розвитку»12 грудня 2025 року студентка Київського медичного університету Софія Сидоренко долучилася до V Міжнародної науково-практичної конференції, яка проходила у форматі онлайн-сесії. У заході взяли участь як українські, так і зарубіжні науковці, що надало можливість студентам обмінятися знаннями та досвідом із колегами з різних країн. Наукова робота Софії була підготовлена під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри фізіології, медичної біології та біологічної фізики, дисципліни «Медична біологія». Тема дослідження, актуальна та науково значуща, демонструє високий рівень підготовки студентки та її здатність застосовувати сучасні методи дослідження в медичній біології. Участь студентів у міжнародних наукових заходах має низку важливих переваг:
Участь Софії Сидоренко у конференції стала яскравим прикладом того, як молоді науковці можуть реалізовувати свій потенціал і робити свій внесок у розвиток науки на міжнародному рівні. Це також стимулює інших студентів університету долучатися до наукової діяльності та прагнути до високих результатів у своїй професійній підготовці. Кафедра фізіології, медичної біології та біологічної фізики і надалі підтримує наукові ініціативи студентів, заохочуючи їхню участь у міжнародних конференціях, академічних програмах та дослідницьких проєктах. Викладачі кафедри активно консультують студентів, допомагають у підготовці наукових робіт та формуванні практичних навичок проведення досліджень.
06.01.2026
|
ОСОБЛИВЕ
ПОДІЇ | Всі Події
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Від студента до лікаря: як кафедра неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Київського медичного університету готує професіоналів світового рівня
Медицина — це не просто професія. Це рішення, яке змінює життя людей.
Кафедра неврології, психіа...
26 Січня 2026
Перенесення першого заняття Школи нормальної анатомії людини: з 20.01.2026 на березень 2026 року
Шановні абітурієнти та батьки!
Нам шкода повідомляти, що перше заняття Школи нормальної анатомії...
16 Січня 2026
Екскурсія та лекційний день у зуботехнічній лабораторії «Цифра»
26 листопада відбулася екскурсія здобувачів освіти 5 курсу до сучасної цифрової зуботехнічної лаб...
18 Грудня 2025
Відкрита лекція з ортопедії та ортодонтії: сучасні підходи до діагностики та лікування захворювань СНЩС
20 листопада кафедрою ортопедичної стоматології та ортодонтії було проведено відкриту лекцію для ...
24 Листопада 2025
Медичий факультет доєднався до міжнародного руху Movember
На медичному факультеті відбувся змістовний та натхненний захід у межах міжнародного руху Movembe...
20 Листопада 2025
|