ПОДІЇ | Всі Події

Поспішайте, завтра останній день прийому електронних заяв на вступ!

Шановні абітурієнти!

Нагадуємо, що завтра,  23 серпня,  останній день прийому електронних заяв на вступ!

Ми приймаємо заяви та документи на перший курс за спеціальностями:

✔️221 “Стоматологія”
✔️222 “Медицина”
✔️ 226 “Фармація, промислова фармація”

Приймаємо заяви та документи на другий курс за спеціальностями:
✔️ 221 “Стоматологія”
✔️ 222 “Медицина”

В ЦЬОМУ РОЦІ МИ ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ В КАМПУСАХ УНІВЕРСИТЕТУ В УКРАЇНІ ТА ПОЛЬЩІ! 

Щоб навчатися в нашому представництві в Польщі, ви маєте вступити до КМУ за правилами прийому України, тому ми підготували для наших абітурієнтів інструкції щодо заповнення даних в електронному кабінеті для вступу до Київського медичного університету.

✔️ Регіон: м.Київ
✔️ Заклад освіти: ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “КИЇВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ”
✔️ Освітній ступінь: Магістр
✔️ Форма здобуття освіти: денна або заочна
✔️ Спеціальність: 221 “Стоматологія” – денна; 222 “Медицина” – денна; 226 “Фармація, промислова фармація” – денна або заочна

УВАГА! Мінімальні бали з предметів ЗНО або НМТ при вступі на перший та на другий курс медичного, стоматологічного та фармацевтичного факультетів у 2022 році – 100 балів!

Якщо у вас виникли питання щодо реєстрації електронного кабінету для вступу, подачі документів, термінів проведення вступної кампанії або інших запитань стосовно вступу – ми з задоволенням надамо відповіді на всі ваші питання.

Завітайте до нас з оригіналами документів і ми допоможемо вам зареєструвати електронний кабінет, завантажити всі необхідні документи та подати заяву на вступ.
Чекаємо на вас у Приймальній комісії Університету за адресою:

м.Київ, вул. Бориспільська, 2, 1 поверх, Student Service.

Ми працюємо:
пн-пт з 9:00 – 18:00
сб з 9:00 – 13:00
e-mail: admission@kmu.edu.ua
тел.: +38 (050) 337-81-01; +38 (068) 854-40-31
сайт: https://kmu.edu.ua/prijmalna-komisiya/
Приєднуйтесь до великої родини Київського медичного університету!

22.08.2022
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Від студента до лікаря: як кафедра неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Київського медичного університету готує професіоналів світового рівня
Медицина — це не просто професія. Це рішення, яке змінює життя людей. Кафедра неврології, психіа...
26 Січня 2026
Перенесення першого заняття Школи нормальної анатомії людини: з 20.01.2026 на березень 2026 року
Шановні абітурієнти та батьки! Нам шкода повідомляти, що перше заняття Школи нормальної анатомії...
16 Січня 2026
Екскурсія та лекційний день у зуботехнічній лабораторії «Цифра»
26 листопада відбулася екскурсія здобувачів освіти 5 курсу до сучасної цифрової зуботехнічної лаб...
18 Грудня 2025
Відкрита лекція з ортопедії та ортодонтії: сучасні підходи до діагностики та лікування захворювань СНЩС
20 листопада кафедрою ортопедичної стоматології та ортодонтії було проведено відкриту лекцію для ...
24 Листопада 2025
Медичий факультет доєднався до міжнародного руху Movember
На медичному факультеті відбувся змістовний та натхненний захід у межах міжнародного руху Movembe...
20 Листопада 2025
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери