ПОДІЇ | Всі Події

Пішов з життя Туманов Віктор Андрійович, почесний ректор Київського медичного університету

З сумом повідомляємо, що пішов з життя Туманов Віктор Андрійович (16.12.1936-01.08.2022), почесний ректор Київського медичного університету, завідувач кафедри фармакології, клінічної фармакології, патологічної фізіології, доктор медичних наук, професор.

(Туманов Віктор Андрійович народився 16 грудня 1936 року у місті Києві. Закінчив Київський медичний інститут імені О.О. Богомольця. З 1973 р. — заступник начальника, а потім начальник управління кадрів, навчальних закладів і соціального розвитку МОЗ України. Доктор медичних наук (1990), професор (1991). Автор та співавтор 300 наукових праць, із них — 4 авторських свідоцтва, 3 монографій, 2 довідників, 4 підручників та 8 навчальних посібників. Очолював в Державному експертному центрі МОЗ України консультаційно-експертну комісію з фітозасобів і гомеопатичних препаратів. В 2007 році нагороджений знаком Міністерства освіти та науки «За наукове досягнення»).

З 1993 року очолював кафедру фармакології, клінічної фармакології, патологічної фізіології, а з 1996 по 2015 рік був ректором Київського медичного університету.

З ім’ям Віктора Андрійовича пов’язана ціла віха в історії Київського медичного університету, який він очолював біля 20 років. Професор Туманов був талановитим науковцем, який зробив величезний внесок у розвиток вітчизняної та європейської фармацевтичної науки. Колектив Університету висловлює щире співчуття родині Віктора Андрійовича. Сумуємо разом з вами.

02.08.2022
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Сучасна підготовка стоматологів: відеоогляд кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії КМУ
Кафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії Київського медичного університету го...
29 Січня 2026
Від студента до лікаря: як кафедра неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Київського медичного університету готує професіоналів світового рівня
Медицина — це не просто професія. Це рішення, яке змінює життя людей. Кафедра неврології, психіа...
26 Січня 2026
Перенесення першого заняття Школи нормальної анатомії людини: з 20.01.2026 на березень 2026 року
Шановні абітурієнти та батьки! Нам шкода повідомляти, що перше заняття Школи нормальної анатомії...
16 Січня 2026
Підсумкове заняття з дисципліни “Дитяча терапевтична стоматологія”: успішний захист історії хвороб студентами 5 курсу групи С2101
19 грудня 2025 року на підсумковому занятті, відповідно до календарно-тематичного плану, відбувся...
22 Грудня 2025
Екскурсія та лекційний день у зуботехнічній лабораторії «Цифра»
26 листопада відбулася екскурсія здобувачів освіти 5 курсу до сучасної цифрової зуботехнічної лаб...
18 Грудня 2025
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери