ЕRASMUS+

ЕRASMUS+ ― це програма Європейського Союзу, що підтримує проекти, партнерства, заходи і академічну мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту. Програма надає можливість та фінансову підтримку для навчання, проходження стажування чи викладання в іншій країнах, які беруть участь у програмі.

Принципи, за якими реалізується програма ERASMUS+ сформовані у Erasmus Charter for Higher Education.

Детальна інформація про програму ЕРАЗМУС у 2024 році – Erasmus Program Guide 2024

Офіційний сайт Національного ERASMUS+ офісу в Україні, де Ви можете знайти всю інформацію стосовно програми ERASMUS+ та особливості участі в ній Україниhttp://erasmusplus.org.ua/

Програма Європейського Союзу ERASMUS+ складається з таких напрямів:

– КА1 – Навчальна мобільність

– КА2 – Проєкти співпраці

– КА3 – Підтримка реформ

–  Jean Monnet

 

Поточні проекти за участі КМУ

 

Проєкт міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу Еразмус+ «Переосмислення вищої освіти в цифровому контексті та впровадження спільної інклюзивної та зеленої структури на основі найкращих практик та політичних рекомендацій ЄС» 101128509 RE-DIRECTION (Грантова Угода № – 101128509).

Офіційний веб-сайт проекту – http://re-direction.org

Мета та завдання проєкту

RE-DIRECTION представлятиме собою трансформаційну роботу над питаннями, що виникли після розширення використання цифрових технологій у вищій освіті, залучаючи національних стейкхолдерів та зацікавлених сторін для демонстрації потреб різних вищих навчальних закладів України та Грузії, а також на рівні країни в цілому.

Ми прагнемо навчити персонал і викладачів щодо оновлених навчальних програм і розробити рекомендації щодо політики з питань підключення віддалених ЗВО, з кінцевою метою однаково задовольнити потреби ринку праці, а також потреби студентів, відповідати сучасним вимогам ринку праці, адаптуватися до швидкозмінних вимог на робочому місці і розвивати інноваційні навички.

Зокрема, RE-DIRECTION має на меті посилити українські та грузинські університети інноваційними формами викладання шляхом переробки та оновлення поточних навчальних програм, що охоплюють трифазний спектр цифровізації, принципи сталого розвитку та інклюзивності. У той же час ми передбачаємо, що ці зміни відбуватимуться рівномірно у всіх ЗВО цільових країн, і тому буде розроблена Методологічна основа, заснована на теоретичних і практичних дослідженнях, що містять фактичні дані про сучасні тенденції, суспільний попит на фахівців, кращі практики та виявлення прогалин і неефективних рішень. На етапі розробки навчальних планів будуть розроблені як основні, так і спеціалізовані курси, що будуть затверджені Консультаційним комітетом. Водночас, зазначений проєкт приділятиме значну увагу віддаленим ЗВО та закладам у громадах з великим ризиком бойових дії. Під час апробації перероблених навчальних програм будуть зібрані важливі дані, з акцентом на питаннях зв’язку ЗВО та/або студентів, які проживають у віддалених районах. На основі отриманих даних будуть залучені зацікавлені сторони та розробники політик до напрацювання рекомендацій у таких ключових сферах, як: рішення щодо підключення до цифрових освітніх послуг, доступ до ІТ-інфраструктури, партнерство з Інтернет-провайдерами та інноваційні рішення, такі як 5G та mesh-мережі.

Термін реалізації проєкту

01.11.2023 р. – 30.10.2026 р.

07.02.2024
ПОДІЇ | Всі Події
22
ЛИС
Екскурсія для інтернів 2025 року вступу до медичного центру мережі клінік Smart Medical Centre
Запрошуємо 22 листопада 2024 року 12:00 на екскурсію до медичного центру мережі клінік Smart Medical Centre вступників до інтернатури
15 Листопада 2024
26
ЛИС
Вебінар з курсу “Лідерологія” “Етичне лідерство працівників медичної сфери”
Запрошуємо абітурієнтів, студентів та інтернів на вебінар з курсу “Лідерологія” на тему: “Етичне лідерство працівників медичної сфери”, який відбудеться 26 листопада 2024 року о 17:00
19 Листопада 2024
28
ЛИС
Запрошуємо на лекцію «Сучасні методи дослідження 3D діагностика в стоматології»
Лекція відбудеться  28 листопада 2024 року об 11.00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Листопада 2024
13
ГРУ
Конференція «Інноваційні горизонти в медицині та техніці: погляди молодих вчених»
 13 грудня 2024 року в Польському кампусі КМУ (м. Катовіце) відбудеться щорічна міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих  вчених «ІННОВАЦІЙНІ ГОРИЗОНТИ В МЕДИЦИНІ ТА ТЕХНІЦІ: ПОГЛЯДИ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ».
19 Листопада 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Новини кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології
30 жовтня 2024 року відбулося практичне заняття на кафедрі терапевтичної стоматології та пародонт...
18 Листопада 2024
Новини кафедри громадського здоров’я та мікробіології
25 жовтня студенти ІІІ курсу медичного факультету разом з викладачкою кафедри громадського здоров...
05 Листопада 2024
Новини кафедри соціально-гуманітарних дисциплін
24 жовтня 2024 року на кафедрі соціально-гуманітарних дисциплін відбулася чергова дискусія на пла...
04 Листопада 2024
Кафедра дитячої терапевтичної стоматології: лекція і майстер-клас «Інноваційний підхід до індивідуальної гігієни порожнини рота»
29 жовтня 2024 року на кафедрі дитячої терапевтичної стоматології за адресою: вул. Тростянецька 8...
04 Листопада 2024
Новини кафедри анатомії, топографічної анатомії і оперативної хірургії
17 жовтня 2024 року на кафедрі анатомії, топографічної анатомії і оперативної хірургії відбулось ...
30 Жовтня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери