ПОДІЇ | Всі Події
Запрошуємо на міжнародну щорічну конференцію «Військова медицина та медицина катастроф: що має знати кожен»5-6 грудня 2025 року у Київському Медичному Університеті (м. Київ / м. Катовіце) відбудеться щорічна міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «ВІЙСЬКОВА МЕДИЦИНА ТА МЕДИЦИНА КАТАСТРОФ: ЩО МАЄ ЗНАТИ КОЖЕН» Початок конференції: Хедлайнери конференції – українські та європейські науковці, лікарі-практики та управлінці — експерти в галузі військової медицини, медицини катастроф, фізичної та психологічної реабілітації тощо. У вас є можливість прийняти участь і опублікувати тези в збірнику матеріалів конференції БЕЗКОШТОВНО! Ви можете представити свої доповіді на пленарному засіданні або в наступних секціях: Секції конференції:
Заявки на участь у конференції здійснюються за допомогою реєстраційної гугл-форми, доступної за посиланням до 01 грудня 2025 року. Всі учасники конференції отримають номерні сертифікати, а студенти-переможці — дипломи та подарунки. Вимоги до доповідей: Програма заходу (Головний кампус) доступна за посиланням. Вся детальна інформація в прикріпленому інформаційному листі. У програмі конференції:
Не пропустіть можливість підтримати своїх друзів! З усіх питань — звертайтесь до Організаційного комітету: Головний кампус (м. Київ): l.zakrutko@kmu.edu.ua (Закрутько Леся Іллівна); Запрошуємо усіх зацікавлених долучитися до події, яка формує медицину майбутнього вже сьогодні!
26.11.2025
|
ОСОБЛИВЕ
ПОДІЇ | Всі Події
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Від студента до лікаря: як кафедра неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Київського медичного університету готує професіоналів світового рівня
Медицина — це не просто професія. Це рішення, яке змінює життя людей.
Кафедра неврології, психіа...
26 Січня 2026
Перенесення першого заняття Школи нормальної анатомії людини: з 20.01.2026 на березень 2026 року
Шановні абітурієнти та батьки!
Нам шкода повідомляти, що перше заняття Школи нормальної анатомії...
16 Січня 2026
Екскурсія та лекційний день у зуботехнічній лабораторії «Цифра»
26 листопада відбулася екскурсія здобувачів освіти 5 курсу до сучасної цифрової зуботехнічної лаб...
18 Грудня 2025
Відкрита лекція з ортопедії та ортодонтії: сучасні підходи до діагностики та лікування захворювань СНЩС
20 листопада кафедрою ортопедичної стоматології та ортодонтії було проведено відкриту лекцію для ...
24 Листопада 2025
Медичий факультет доєднався до міжнародного руху Movember
На медичному факультеті відбувся змістовний та натхненний захід у межах міжнародного руху Movembe...
20 Листопада 2025
|