Зустріч зі студентами-фармацевтами з приводу вступу до інтернатури

11 березня 2024 року відбулася профорієнтаційна зустріч з студентами 3 та 5 курсу денної форми навчання фармацевтичного факультету щодо вступу до інтернатури. На зустрічі були присутні 12 студентів 5 курсу та 15 студентів 3 курсу фармацевтичного факультету.

У заході взяв участь ректор КМУ Борис Івнєв та Валентина Йовенко, керівник відділу корпоративних комунікацій і розвитку бренда роботодавця мережі аптек 9-1-1.

Після вітального слова ректор Університету наголосив на важливості системної та якісної підготовки до ЛІІ Крок 3. Завідувач відділу інтернатури Оксана Двірська розповіла студентам про умови вступу та організацію навчання в інтернатурі, додаткові освітні компоненти, надала корисні поради щодо вибору бази стажування.

Представник наших партнерів, пані Валентина, розповіла про структуру та особливості роботи однієї з найбільших національних аптечних мереж, в складі якої працюють аптечні пункти, аптеки та аптечні маркети, розташовані в усіх куточках України; про переваги проходження інтернатури на базі аптек 9-1-1, а саме:
– можливість обрання бази стажування в будь-якому регіоні країні;
– можливість працевлаштування в аптеці під час проходження інтернатури;
– перспективи побудови кар’єри в ТОП-3 мережі аптек країни.

Після презентації було проведено розіграш подарунків від наших гостей. Впродовж зустрічі студенти мали можливість поставити питання та отримати вичерпні відповіді.

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024