Цикл ТУ “Чоловіче безпліддя”

Кафедра хірургічних хвороб №1 ПВНЗ «Київський медичний університет» та мережа медичних центрів «Гармонія здоров’я» запрошує вас взяти участь у циклі тематичного удосконалення «Чоловіче безпліддя» зі спеціальності «Урологія», який складається з 78 навчальних годин (2 тиж).

В результаті проходження циклу тематичного удосконалення лікарі та молодші спеціалісти з медичною освітою отримають 50 балів для присвоєння або підтвердження кваліфікаційної категорії.

Цільова аудиторія: всі лікарські спеціальності, всі спеціальності молодших спеціалістів з медичною освітою.

Мета навчання на циклі: підвищення професійного рівня лікарів та молодших спеціалістів з медичною освітою, отримання знань, що застосовуються для діагностики, лікування та профілактики чоловічого фактору безпліддя, що є вкрай необхідними для всіх працівників галузі охорони здоров’я.

Викладачі курсу тематичного удосконалення:

• Козлов Вадим Владиславович – к. мед. наук, доцент кафедри хірургічних хвороб № 1 ПВНЗ “Київський медичний університет”, директор мережі медичних центрів ТОВ «Гармонія здоров’я», лікар-уролог вищої кваліфікаційної категорії
  • Квач Микола Дмитрович – к. мед. наук, головний лікар МЦ ТОВ «Гармонія краси», лікар-уролог вищої кваліфікаційної категорії
  • Бевз Михайло Сергійович – асистент кафедри хірургічних хвороб № 1 ПВНЗ «Київський медичний університет», завідувач урологічного відділення МЦ ТОВ «Гармонія краси».

ТУ відбудеться з 1 по 15 квітня 2024 року в м. Києві за адресою: вул. В’ячеслава Чорновола, 12

Початок о 10.00, реєстрація – з 9.00.

Форма навчання змішана (онлайн та офлайн )

Вартість навчання 3 000 грн

Реєстрація за посиланням

ЧЕКАЄМО НА ВАС НА ЦИКЛІ ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ!!!

З питань навчального процесу звертайтесь до координатора проекту:
Корінчевська Ірина Анатоліївна, тел.: +38 067 7608913 (Viber)
email: likargarmonia@gmail.com

З питань організації:
Відділ БПР : експерт з безперервного професійного
медичного розвитку відділу інтернатури, Світлана Даценко
Документи можна подати онлайн: cpmd@kmu.edu.ua
Тел. +38 (050) 450-84-95

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024