Вебінар на тему: «Перспективи та можливості фармацевта нового покоління»

Шановні абітурієнти, студенти та інтерни Київського Медичного Університету!

З нетерпінням чекаємо вас у стінах Київського Медичного Університету, а щоб ви дізналися більше про перспективи, які надає фармацевтична освіта, ми запрошуємо вас на вебінар на тему: «Перспективи та можливості фармацевта нового покоління».

Головний спікер заходу – Марія Скринник, керівник відділу співпраці з освітніми закладами, нашого давнього друга і партнера мережі аптек «Подорожник». Мережа «Подорожник» розпочала свою роботу з 1999 року. Зараз в Україні налічується понад 1500 аптек і їхня кількість постійно зростає.

Для розвитку молоді у компанії діє платформа можливостей “Подорожник START”, яка співпрацює з понад 30 освітніми закладами. Програма включає проведення практик і стажування для студентів різних спеціальностей та інтернатури для випускників фармацевтичного відділення. По завершенню програми студенти та випускники мають усі шанси працевлаштуватись у компанії.

Понад 270 студентів та випускників на квітень 2023 року завдяки платформі для молоді працевлаштувалися в мережі аптек “Подорожник”. На практику прийняли від 600 студентів, а на інтернатуру оформили біля 60 випускників. Компанія надає можливість випробувати свої сили і здобути нові навички у професіоналів різних сфер.

Вебінар відбудеться 17 серпня 2023 року о 16:00 у форматі Zoom

У програмі вебінару ви дізнаєтеся про:

• Компетентності фармацевта нового століття від партнера КМУ –найбільшої в Україні мережі аптек «Подорожник»
• Навчання та практична підготовка  в КМУ – відповідність вимогам сучасного фармацевтичного бізнесу
• Шляхи та можливості працевлаштування після отримання диплому фармацевта
• Міжнародна акредитація освітньої програми «Фармація, промислова фармація» – відкритий шлях до інтеграції в Європейський освітній та професійний простір
• Навчання та стажування в в POLISH CAMPUS KMU – можливість отримати Європейський практичний досвід
• Переваги випускників КМУ на національному та міжнародному ринках праці
• Сучасний менеджмент та маркетинг у фармації

Спікери вебінару:

• Марія Скринник, керівник відділу співпраці з освітніми закладами
мережі аптек «Подорожник»
• Потій Олександр Олександрович, директор POLISH CAMPUS KMU
• Хомич Олена Олексіївна, декан фармацевтичного факультету КМУ
• Бутко Любов Анатоліївна, завідувач кафедри управління та економіки фармації, технології ліків
• Гудзенко Наталія Василівна, доцент кафедри фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії
• Гуртовенко Ірина Олександрівна, доцент кафедри фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії

Реєстрація на вебінар за посиланням.

16.08.2023
Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024