Представники КМУ взяли участь у міжнародному конгресі European Academy of Neurology (EAN)

На початку липня 2023 року завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації доктор медичних наук, професор Копчак Оксана Олегівна та асистент кафедри Одінцова Тетяна Анатоліївна, кандидат медичних наук взяли активну участь у роботі 9-го міжнародного конгресу Європейської академії неврології (European Academy of Neurology(EAN), який проходив у місті Будапешт (Угорщина).

Копчак Оксана Олегівна та асистент Одінцова Тетяна Анатоліївна виступили на конгресі з доповіддю на тему: “Probability of Cognitive Impairment Development in Patients with Multiple Sclerosis Depending on MRI Findings”.

Під час роботи конгресу професор Копчак Оксана Олегівна взяла участь у засіданні Асамблеї делегатів European Academy of Neurology (EAN), як делегат від України на період з 2022 по 2025 роки.

Професор Копчак Оксана Олегівна, як член асоціації неврологів та психіатрів України дала інтерв’ю представникам комунікаційного комітету Європейської Академії Неврології щодо стану медичної освіти, проблем психічного здоров’я в Україні.

11.07.2023
Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 23 травня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
17 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024