Відбулося засідання наукового гуртка «GENIUS LOCI»

24 лютого 2023 року на кафедрі української та латинської мов відбулося чергове онлайн-засідання наукового студентського гуртка «GENIUS LOCI».

На ньому обговорювалися теми довкілля та психології людських відносин. На засіданні були присутні викладачі кафедри: Кірик Тамара Вікторівна, завідувач кафедри української та латинської мов; Флегонтова Наталія Миколаївна доцент кафедри та керівник гуртка, старша викладачка кафедри, Редько-Шпак Леслава Вікторівна.

У лютневому засіданні гуртка взяли участь студенти українці і іноземці: Дарина Чайло, студентка медичного факультету, група М2212 з доповіддю «Душа та людський вимір в медицині. Секрети людської поведінки» (науковий керівник, професор Онкович Г.В.); Кристіна Березовець, студентка стоматологічного факультету, група С2206 з доповіддю «Перенаселення Землі та проблеми довкілля» (науковий керівник, доцент Кірик Т.В.); Mohammed Saleh Aminu, студент медичного факультету, група MA2201, з доповіддю на тему: «OVERPOPULATION OF THE EARTH ANDENVIROMENTAL PROBLEMS» (науковий керівник, старший викладач, Редько-Шпак Л.В.)

Під час зустрічі було обрано і затверджено лідером гуртка студентку стоматологічного факультету, група С2201, Нагорну Софію, яка допомагатиме в організації діяльності гуртка на кафедрі. Софія розробила новий логотип клубу, який було схвально оцінено і затверджено колективом викладачів та студентів.

Наступне засідання гуртка відбудеться 31 березня 2023 року / код доступу lv7bdhb.

Теми для написання робіт для наступного засідання:

1.Сучасні глобальні тенденції в медичній галузі.

2.Сучасні виклики людству в умовах глобальної світової кризи.

3. Безпечне майбутнє людства: Перспективи. Планування.

Запрошуємо студентів до участі у науковому гуртку!

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 23 травня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
17 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024