Цикл спеціалізації «Дитяча дерматовенерологія»

Шановні колеги!

Курс шкірних та венеричних хвороб кафедри інфекційних хвороб, фтизіатрії та пульмонології Київського Медичного Університету запрошує вас взяти участь у циклі спеціалізації «Дитяча дерматовенерологія», який складається з 156 навчальних годин (1 місяць) та розрахований на лікарів-дерматовенерологів зі спеціальності «Дерматовенерологія».

Мета навчання на циклі:
• перепідготовка лікарів-спеціалістів дерматологів, венерологів відповідно до вимог освітньо-кваліфікаційної характеристики лікаря-спеціаліста за спеціальністю “Дитяча дерматовенерологія”
• підвищення професійного рівня дерматовенерологів та ознайомлення з особливостями перебігу, сучасними рекомедаціями щодо діагностики та лікування захворювань шкіри та її придатків у дітей.

До участі у роботі циклу спеціалізації “Дитяча дерматовенерологія” запрошуються лікарі-дерматовенерологи!

За результатами проходження циклу тематичного удосконалення лікар отримує 50 балів для присвоєння або підтвердження кваліфікаційної категорії.

Викладачі циклу спеціалізації:

• Білоусова Інна Володимирівна к.мед.н., доцент кафедри інфекційних хвороб, фтизіатрії та дерматовенерології
    • Дерев’янко Людмила Андріївна – к.мед.н., доцент кафедри інфекційних хвороб, фтизіатрії та дерматовенерології
    • Баркалова Елеонора Леонідівна – д.мед.н., професор кафедри інфекційних хвороб, фтизіатрії та дерматовенерології
    • Тимків Олена Богданівна лікар дерматовенеролог, асистент кафедри інфекційних хвороб, фтизіатрії та дерматовенерології

Цикл спеціалізації “Дитяча дерматовенерологія” відбудеться з 1 по 31 березня 2024 року за адресою: м. Київ,  вул. Бориспільська, 2, о 10:00.  Форма навчання змішана (онлайн та оффлайн)

Вартість навчання: 5700 грн.

Реєстрація за посиланням.

ЧЕКАЄМО НА ВАС НА ЦИКЛІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ “ДИТЯЧА ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГІЯ”!
З питань навчального процесу звертайтесь до координатора проєкту:
Білоусова Інна Володимирівна, тел.: +38 050 4441153 (Viber)
email: i.bilousova@kmu.edu.ua
Контакти для участі:
Експерт з безперервного професійного
медичного розвитку відділу інтернатури, Світлана Даценко.
E-mail: cpmd@kmu.edu.ua
+38 (050) 450-84-95

21.01.2024
Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024