Відбувся онлайн-тренінг Центру кар’єри КМУ «Особистий фандрейзинг»

8 лютого 2022 року відбувся черговий онлайн-тренінг Центру кар’єри КМУ на тему: «Особистий фандрейзинг». Спікером заходу виступила Познанська Катерина Володимирівна, кандидат історичних наук, магістр соціології, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін КМУ.

На тренінгу йшлося про особистий фандрейзинг, адже відомо, що багато студентів чули, що можна безкоштовно поїхати на навчання за кордон і при цьому ще отримувати гроші, але не знають, як це правильно зробити. Тож, на тренінгу спікер розповіла основи про гранти у сфері освіти та науки і підприємництва, а зокрема:

• Як отримати грант за міжнародними програмами студентської мобільності?
• Що потрібно знати для оформлення проектної заявки на індивідуальний грант?
• Що таке краудфандинг і як створити успішний збір на платформі?
• Як отримати грант для власного стартапу чи створення бізнесу?

Дякуємо спікеру і організаторам за цікавий тренінг! Чекаємо на вас на наступному заходу Центру кар’єри вже незабаром!

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 23 травня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
17 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024