Онлайн-тренінг кар’єрного центру Київського медичного університету на тему: «Як знайти роботу мрії: вдале працевлаштування»

Ця програма для тих, хто хоче стати кращим із претендентів на вакансію і отримати гідну свого рівня роботу та гарні умови на ринку праці.

Тож, запрошуємо студентів та інтернів на перший тренінг кар’єрного центру Київського медичного університету на тему: «Як знайти роботу мрії: вдале працевлаштування», який відбудеться в онлайн-форматі 16 листопада о 16:00 у Google meet.

Спікер – Познанська Катерина Володимирівна, кандидат історичних наук, магістр соціології, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін КМУ.

Під час тренінгу учасники:

• дізнаються, як правильно скласти резюме та вести себе під час співбесіди
  • попрактикуються у мистецтві вдалої співбесіди
  • дізнаються, що писати в резюме, якщо не маєш досвіду роботи
  • обговорять власне резюме у груповому форматі та отримають практичні поради
  • почують про можливості кар’єрного центру
  • отримають відповіді на всі питання стосовно працевлаштування

Реєстрація за посиланням.