Підсумки щорічного оцінювання ОПП

ПВНЗ «Київський медичний університет» на виконання вимог Закону України «Про вищу освіту» забезпечує розробку, моніторинг, щорічний перегляд та оновлення освітніх програм підготовки здобувачів вищої вищої освіти за спеціальностями 222 «Медицина», 221 «Стоматологія», 226 «Фармація, промислова фармація», щоб гарантувати досягнення встановлених цілей освіти та забезпечення потреб суспільства відповідно до місії Університету.

Освітня програма є нормативним документом Університету. Моніторинг реалізації освітніх програм проводиться програмними комісіями з метою виявлення та відстеження тенденцій у розвитку якості вищої освіти, актуальності та відповідності визначеній меті, потребам здобувачів вищої освіти, а також підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Моніторинг освітніх програм передбачає аналіз та оцінювання таких складових:
► актуальності програми та її змісту
► змін потреб стейкхолдерів
► рівня відповідності очікувань, потреб та зацікавленості здобувачів вищої освіти щодо освітньої програми
► відповідності навчального середовища здобувачів вищої освіти меті освітніх програм
► очікувань та рівня задоволеності роботодавців рівнем підготовки випускників

Звіт голови Програмної комісії ОПП «Медицина» за 2022-2023 н.р.

Рекомендації програмної комісії з моніторингу освітньої програми «Медицина» 2020-2021 навчальний рік

Звіт голови програмної комісії з моніторингу освітньої програми «Стоматологія» ПВНЗ «Київський медичний університет» за 2022-2023 н. р.

Рекомендації програмної комісії з моніторингу освітньої програми «Стоматологія» 2020-2021 навчальний рік

Рекомендації програмної комісії з моніторингу освітньої програми «Фармація, промислова фармація»
Екскурсія до СтоматЦентру “УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ”
 Запрошуємо 10 травня 2024 року о 15:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до СтоматЦентру "УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ".
07 Травня 2024
Запрошуємо абітурієнтів на безкоштовний тренінг: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 14 травня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (Центр Симуляційного Навчання та Оцінювання).
07 Травня 2024