ПОДІЇ | Всі Події

Результати роботи Київського медичного університету в межах проєкту ERASMUS+ «RE-Direction» представлені на Науково-практичній конференції молодих вчених до Всесвітнього дня дитини та Міжнародного дня педіатра

Київський медичний університет активно розвиває та підтримує здобувачів освіти в їх наукових починаннях та з цією метою організовує науково-практичні заходи.

20 листопада 2025 року в Київському медичному університеті була проведена Науково-практична конференція молодих вчених до Всесвітнього дня дитини та Міжнародного дня педіатра «Міждисциплінарні аспекти коморбідних кейсів – педіатрична стратегія», на яку були запрошені також здобувачі освіти та їх наукові керівники з НМУ імені О.О. Богомольця та ННЦ «Інститут біології та медицини» КНУ імені Тараса Шевченка.

Доцент кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації та відповідальна особа від КМУ за реалізацію проєкту «Re-Direction», Тетяна Одінцова, на даній науково-практичній конференції виступила з доповіддю «Впровадження освітніх компонентів, створених в рамках проєкту “Re-Direction”, в освітній процес КМУ відповідно до цілей сталого розвитку» та висвітлила актуальність проєкту, поточні досягнення та подальші кроки в ході програми ERASMUS+ “RE-Direction” (№ проєкту 101128509).

В доповіді було висвітлено наступне:

  • актуальність проєкту в сучасних реаліях;

  • поточні результати: розроблені загальні та спеціальні освітні модулі в трьох напрямках: цифрова трансформація, інклюзивність та сприяння сталому майбутньому;

  • наявність усіх освітніх модулів на платформі “RE-Direction” українською мовою для зручності наших здобувачів освіти;

  • оголошено про майбутній початок тестової роботи на платформі з нашими здобувачами освіти;

  • підкреслено переваги освітніх компонентів в навчальній програмі вищих навчальних закладів.

Проєкт викликав інтерес серед наших слухачів та по завершенню доповіді усім зацікавленим здобувачам освіти було надано відповіді на їх запитання.

26.11.2025
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Медичий факультет доєднався до міжнародного руху Movember
На медичному факультеті відбувся змістовний та натхненний захід у межах міжнародного руху Movembe...
20 Листопада 2025
Підсумки теоретичного циклу з дитячої терапевтичної стоматології: наукові здобутки та професійне зростання лікарів-інтернів
07 листопада 2025 року на кафедрі терапевтичної стоматології, пародонтології та дитячої терапевти...
17 Листопада 2025
Музей-аптека у Києві: Подорож у світ старовинної фармації
Музей-аптека, розташований на історичному Подолі, є не просто виставковим простором, а справжнім ...
13 Листопада 2025
Професор КМУ представив інноваційні технології лікування колінного суглоба у військовослужбовців на конференції ORTHOFEST KYIV 2025
3 жовтня 2025 року в Києві відбулася значуща науково-практична конференція ORTHOFEST KYIV 202...
10 Жовтня 2025
Кафедра громадського здоров’я та мікробіології відвідала 34-ту міжнародну виставку Public Health 2025
1 жовтня 2025 р. професором Верголяс М.Р. та доцентом Коваленко О.О. для студентів було організов...
03 Жовтня 2025
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери