ПОДІЇ | Всі Події

Перший іспит ОСКІ у новій будівлі POLISH CAMPUS Київського Медичного Університету

12 лютого 2024 року сталася вагома подія для наших студентів 12-го семестру POLISH CAMPUS Київського Медичного Університету. Наші майбутні випускники успішно склали свій фінальний практичний іспит – об’єктивний структурований клінічний іспит (OSCE), демонструючи поважний набір медичних навичок, які є критично важливими для їхнього майбутнього професійного шляху.

Вперше цей вирішальний іспит проводився у новій будівлі нашого кампусу в Катовіце, що стало гарним місцем для демонстрації студентами своїх компетенцій. Навички, продемонстровані під час іспиту, включали:
✔️медичні маніпуляції
✔️виконання дефібриляції за допомогою навчального дефібрилятора
✔️реєстрацію стандартного ЕКГ
✔️клінічне обстеження молочних залоз
✔️першу реанімацію немовляти
✔️зовнішній (техніка Леопольда) акушерський огляд
✔️цифрове лбстеження простати
✔️кардіопульмональну реанімацію
✔️зупинку зовнішньої кровотечі

Цьогорічний OSCE підтверджує дотримання найвищих освітніх стандартів з боку КМУ, що відповідають вимогам професій у галузі охорони здоров’я. Вміння наших студентів є свідченням їхньої наполегливої праці, стійкості та гарної якості освіти, яку вони отримали.
Ми неймовірно пишаємося кожним студентом, який брав участь у сьогоднішньому іспиті. Їхній успіх є дороговказом відмінності, до якої ми прагнемо в KMU POLISH CAMPUS. Щирі вітання нашим майбутнім медичним фахівцям — ваш шлях тільки починається, і ми не можемо дочекатися, щоб побачити, яких висот ви досягнете!

 Приєднуйтеся!

14.02.2024
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
У Київському медичному університеті триває цикл спеціалізації «Клінічна психологія»
3 листопада 2025 року в Київському медичному університеті розпочалося навчання на циклі спеціаліз...
27 Березня 2026
Проведення студентської олімпіади з анатомії: підсумки та досягнення учасників
20 березня 2026 року у стінах кафедри анатомії, оперативної хірургії та топографічної анатомії ві...
27 Березня 2026
Олімпіада з дисципліни «Мікробіологія, вірусологія та імунологія»
Шановні студенти медичного та стоматологічного факультетів! Запрошуємо взяти участь в олімпіад...
27 Березня 2026
Практично-орієнтований майстер-клас із сучасних гемостатичних засобів у Київському медичному університеті
У Київському медичному університеті відбувся практико-орієнтований майстер-клас від благодійної о...
26 Березня 2026
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери