ПОДІЇ | Всі Події

Київський Медичний Університет у проєкті Еразмус+ RE-DIRECTION

14 грудня Київський медичний університет взяв участь у першій установчій зустрічі в рамках міжнародного проєкту Еразмус+ “RE-DIRECTION” (Переосмислення вищої освіти в цифровому контексті та інтеграція загальної інклюзивної та екологічної структури на основі найкращих практик та рекомендацій ЄС). Ця подія відкриває нові горизонти для співпраці між учасниками проєкту з Німеччини, Греції, Грузії та України, а також Міністерствами освіти Грузії та України.

Метою проєкту є розвиток і вдосконалення вищої освіти з акцентом на цифровізацію, інклюзію та екологічність, враховуючи кращі практики та рекомендації Європейського Союзу.

Ми раді бути частиною цього амбітного проєкту і сподіваємося, що наша участь допоможе піднести якість вищої освіти не тільки в Україні, а й на міжнародному рівні. Висловлюємо подяку нашій команді за їх зусилля та бажаємо успіхів у реалізації всіх запланованих заходів та активностей в рамках проєкту!

#КиївськийМедичнийУніверситет #ErasmusPlus #RE_Direction #ІнноваціївОсвіті

03.01.2024
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
У Київському медичному університеті триває цикл спеціалізації «Клінічна психологія»
3 листопада 2025 року в Київському медичному університеті розпочалося навчання на циклі спеціаліз...
27 Березня 2026
Проведення студентської олімпіади з анатомії: підсумки та досягнення учасників
20 березня 2026 року у стінах кафедри анатомії, оперативної хірургії та топографічної анатомії ві...
27 Березня 2026
Олімпіада з дисципліни «Мікробіологія, вірусологія та імунологія»
Шановні студенти медичного та стоматологічного факультетів! Запрошуємо взяти участь в олімпіад...
27 Березня 2026
Практично-орієнтований майстер-клас із сучасних гемостатичних засобів у Київському медичному університеті
У Київському медичному університеті відбувся практико-орієнтований майстер-клас від благодійної о...
26 Березня 2026
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери