Practice
Група студентів перебуває на літній виробничій практиці в Польщі!
19.07.2019
Detail
Навчальна практика в мальовничих Карпатах!

Закінчились навчальні практики з фармацевтичної ботаніки для студентів 2-го курсу та фармакогнозії для студентів 3-го курсу фармацевтичного факультету. Практику проходили як українські громадяни, так і студенти-іноземці.
Перша частина практик проходила в Києві.
20.08.2018
Detail
Літня виробнича практика в клініці Кнурова в липні
Літня виробнича практика в клініці Кнурова (Польща) в липні виявилася як ніколи продуктивною та дала можливість студентам взяти з собою до Києва великий обсяг придбаних практичних професійних навичок і знань. Студенти з перших днів практики в клініці відчули щиру увагу і бажання поділитися знаннями з боку клінічних кураторів — високопрофесійних лікарів.
01.08.2018
Detail
Літня виробнича практика в одній з найкращих клінік Німеччини!
Шановні студенти Київського медичного університету та лікарі-інтерни! Запрошуємо вас взяти участь в літній практиці в одній з найкращих клінік Німеччини Ernst von Bergmann Klinikum!
29.05.2018
Detail
Літня виробнича практика студентів фармацевтичного факультету в Яремчі.


Шановні студенти! Запрошуємо вас ознайомитися із цікавими відгуками студентів фармацевтичного факультету про літню виробничу практику, які розміщено на сайті кафедри.
06.09.2017
Detail
Термінова інформація для студентів та майбутніх студентів КМУ!
Партнер КМУ – об'єднання клінік «Ернст фон Бергманн Потсдам» (далі – КЕvB) — прогресивні спеціалізовані стаціонарні медичні заклади, які є одними з найбільших і найкраще обладнаних в регіоні-метрополії Берлін / Брандербург. 
15.08.2017
Detail
Літня практика в Польщі!!
Цей шпиталь  – прекрасна клінічна база, що надає широкі можливості для практичного закріплення теоретичних знань, отриманих вами під час навчального року. У шпиталі працюють досвідчені і висококваліфіковані фахівці, завжди готові поділитися знаннями і доброзичливо підтримати студентів. Українським практикантам надається можливість роботи як у відділеннях хірургічного профілю (хірургічному, онкологічному, гінекологічному), так і терапевтичного та акушерського.
12.06.2017
Detail
KMU Students During Their Winter Practice in Poland
There a good tradition is going on initiated by the University together with its Polish partners a few years ago. In January 2017 the next group of students from senior courses visited the hospitable Knurow town. In addition to their personal impressions of staying in ancient European country with a peculiar traditions and unique lifestyle, young African boys and girls – future doctors have got their first true professional experience.
14.02.2017
Detail
Practice in Poland – the following group started
On the beginning of August the next group of medical faculty students started the practice in hospital in Knurow. After fast accommodation and adjusting to the new environment, students felt themselves quite comfortable to follow up. Workshops with the management of the hospital are under way to exchange opinions and show students’ confident position, that this period in their life is mostly serious as a part of training to become true doctors.
05.08.2016
Detail
Practice in Poland – Практика в Польщі
Відповідно до угоди, підписаної між КМУ і Szpital w Knurowie (Польща) студенти медичного факультету Університету наразі закінчують місячну практику в польській лікарні. Група, яка проходила практику в липні цього року, змогла відчути всі переваги стажування за кордоном. Адміністрація лікарні та практикуючі фахівці надали всі можливості для майбутніх лікарів випробувати власні сили не лише в практичній діяльності з пацієнтами, оперативних втручаннях, а й познайомитися з процесом управління клінікою.
29.07.2016
Detail
EVENTS | All Events
OFFICIAL PORTALS
PARTNERS | All partners