ПОДІЇ | Всі Події

Пройшов черговий День відкритих дверей

17 листопада 2023 року в КМУ відбувся черговий День відкритих дверей у вступній кампанії 2024. Захід пройшов у offline-форматі і зібрав зацікавлених майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

Перед присутніми виступили: ректор Університету Івнєв Борис Борисович, відповідальний секретар приймальної комісії Єна Марина Сергіївна та директор директорату з питань освіти Гришков Микола Миколайович.

Керівництво Університету розповіло присутнім про умови вступу до КМУ, підготовчі курси до вступу, особливості вступної кампанії 2024, про можливості отримання університетського гранту, навчання у KMU POLISH CAMPUS, і надали відповіді на запитання.

Під час екскурсії гості Дня відкритих дверей мали можливість першими оглянути медичні експонати майбутнього Музею історії медицини Інституту досліджень історії медицини при КМУ. Директор Музею історії медицини Інституту досліджень історії, Сорока Іван Миколайович розповів присутнім про унікальні експонати майбутнього музею.

Майбутні студенти КМУ та їхні батьки могли наживо побачити рідкісні медичні експонати музею, зокрема, античні медичні інструменти, що представлено у Музеї історії медицини Київського Медичного університету виготовлено з бронзи, а період їх створення коливається у часовому проміжку IV ст. до н.е. – IV ст. н.е. Вони належать до найбільшої в Україні колекції античних медичний інструментів. Безпосередньо у цій експозиції представлено скальпелі, шпателі, зонди та пінцети. Сфігмоманометр Emile Spengler Paris 1960 рр. В Музеї історії медицини Київського медичного університету представлено апарат для вимірювання тиску Шпенглера, випущений у шістдесятих роках минулого сторіччя. Однією з найяскравіших книг, що є у Музеї історії медицини Київського медичного університету це  “Анатоміко-хірургічні таблиці кил” авторства Християна Саломона та Петра Савенка, 1835 року видання.

Після перегляду експонатів музею, учасники заходу могли взяти участь у екскурсії флагманським корпусом Університету, зокрема, вони відвідали зокрема нову університетську бібліотеку, навчальні аудиторії, Student Service та один з найсучасніших серед медичних університетів Центр симуляційного навчання та оцінювання, де студенти та інтерни КМУ відпрацьовують свої практичні навики.

Запрошуємо вас на наступний День відкритий дверей, який відбудеться 15 грудня 2023 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, “Discovery Hall”, (лекторій №302).

Реєстрація на День відкритих дверей за посиланням.

Відеозапис Дня відкритих дверей ви можете переглянути за посиланням.

Інформація про підготовчі курси за посиланням.
Контакти приймальної комісії:
Е-mail: admission@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (050) 337-81-01 (Viber, Telegram), +38 (068) 854-40-31
Сайт: https://kmu.edu.ua/prijmalna-komisiya/

20.11.2023
ПОДІЇ | Всі Події
01
ГРУ
Курс підвищення спеціалізації "Лікар з народної та нетрадиційної медицини"
З 1 грудня розпочинається запис на курс підвищення спеціалізації "Лікар з народної та нетрадиційної медицини".
22 Листопада 2023
05
ГРУ
Заключна лекція з курсу “Лідерологія. Лідер і група (колектив) Team building” з подальшою видачею сертифікатів учасників
Заключний семінар-тренінг на тему: "Лідер і група (колектив) Team building. Частина 3" відбудеться вже 5 грудня 2023 року о 17:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, лекторій 224.
30 Листопада 2023
08
ГРУ
Презентація наукової спілки Київського Медичного Університету
Презентація відбудеться 8 грудня 2023 року о 15:00 адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
17 Листопада 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери