ПОДІЇ | Всі Події

Засідання студентського наукового клубу: здорове харчування та наукові перспективи БАДів

28 жовтня 2025 року на кафедрі громадського здоров’я та мікробіології відбулося планове засідання студентського наукового клубу «Громадське здоров’я».
Тема засідання: «Здорове харчування: від дитинства до довголіття».

Серед учасників відбулася жвава та змістовна дискусія, у ході якої студенти обмінялися думками та поглибили знання щодо харчових факторів ризику, що впливають на формування громадського здоров’я.

Під час засідання також було розглянуто матеріали, подані до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Інтегровані підходи в науці, техніці та культурі».

Результати роботи

Під керівництвом к.н.держ.упр., доцента Ольги Коваленко студентки 2 курсу стоматологічного факультету Буравльова Євгенія та Забарна Тетяна підготували наукову роботу на тему:
«Використання біологічно активних добавок (БАДів) у стоматологічному лікуванні: комплексний огляд та наукові перспективи».

Цю роботу успішно опубліковано у збірнику міжнародної конференції:

Коваленко О.О., Буравльова Є.О., Забарна Т.В. Використання біологічно активних добавок (БАДів) у стоматологічному лікуванні: комплексний огляд та наукові перспективи// Integrated approaches in science, technology, and culture: proceedings of the International scientific and practical conference (October 27-29, 2025). – Cambridge, United Kingdom: naukainfo.com, 2025. – Pp. 124-130. – URL

Практичні навички

  • Навичка наукової комунікації: участь у дискусіях та формулювання власної позиції щодо актуальних проблем (обговорення харчових факторів ризику)
  • Навичка академічного письма та оформлення: підготовка наукових матеріалів відповідно до вимог міжнародних конференцій (оформлення та публікація наукової роботи)
  • Навичка пошуку та систематизації інформації: проведення комплексного огляду літератури щодо використання БАДів у стоматології

Загальні компетентності

  • Аналіз: критична оцінка впливу харчових факторів ризику на систему громадського здоров’я
  • Синтез: об’єднання знань із громадського здоров’я та стоматології для створення нового наукового продукту (дослідження щодо БАДів)
  • Абстрактне мислення: узагальнення отриманих даних та формування наукових перспектив щодо використання біологічно активних добавок

19.11.2025
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
У Київському медичному університеті відбувся урочистий випуск студентів
25 червня 2026 року у Палаці культури «Дарниця» відбулися урочистості з нагоди XXIX випуску Київс...
06 Липня 2026
Професор Оксана Копчак представила Київський медичний університет на конгресі EAN 2026 в місті Женева
Завідувачка кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації проф. Копчак Оксана Олегівна ...
02 Липня 2026
Фінальний майстер-клас та успішне завершення програми підготовки лікарів-дерматохірургів
Відбувся заключний майстер-клас «CO₂-лазер у дерматохірургії: сучасні клінічні рішення та практич...
01 Липня 2026
Підсумковий екзамен лікарів-інтернів зі спеціальності «Офтальмологія»
Сьогодні академік НАМНУ Веселовська Зоя Федорівна, професор Веселовська Наталія Миколаївна та аси...
26 Червня 2026
Успішне завершення циклу стажування з неврології на кафедрі неврології, психіатрії та фізичної реабілітації
На кафедрі неврології, психіатрії та фізичної реабілітації успішно завершено одномісячний цикл ст...
23 Червня 2026
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери