ПОДІЇ | Всі Події

Триває практика у студентів-медиків

Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших студентів-медиків 4 курсу!

Студенти 1,2 клінічних груп успішно пройшли перший цикл виробничої лікарської практики з терапії на базі  КНП «Академія здоров’я»:  всі студенти-практиканти були розподілені по таким відділенням, як неврологія, кардіологія, кардіореанімація, терапія та діалізний центр.

Під час проходження практики вони закріпили навички з пропедевтики: вимірювання показників тиску, температури, сатурації, збір анамнезу, проводили фізикальне обстеження хворих та брали участь в організаційній роботі відділення.

На базі Київської міської клінічної лікарні №1 у хірургічному відділенні побували 3 і 4 клінічні групи. Дні практики проходять насичено, студенти були присутні при проведенні двох оперативних втручань: холецистектомії та апендектомії.       

Пологове відділення відвідали студенти-медики ще одних клінічних груп – 7 та 8. Там практиканти були присутні під час пологів, спостерігали за ушиванням розриву задньої стінки матки, а також відвідали відділення новонароджених під час огляду лікарями-неонатологами.    

  У педіатричному відділенні працювали студенти 5 і 6 клінічних груп: ознайомилися з роботою приймального відділення; вчилися проводити  огляд хворих, формулювали і  обґрунтовували  діагноз; вчилися техніці проведення клізм та внутрішньовенних ін’єкцій. 

29.05.2024
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
У Київському медичному університеті відбувся урочистий випуск студентів
25 червня 2026 року у Палаці культури «Дарниця» відбулися урочистості з нагоди XXIX випуску Київс...
06 Липня 2026
Професор Оксана Копчак представила Київський медичний університет на конгресі EAN 2026 в місті Женева
Завідувачка кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації проф. Копчак Оксана Олегівна ...
02 Липня 2026
Фінальний майстер-клас та успішне завершення програми підготовки лікарів-дерматохірургів
Відбувся заключний майстер-клас «CO₂-лазер у дерматохірургії: сучасні клінічні рішення та практич...
01 Липня 2026
Підсумковий екзамен лікарів-інтернів зі спеціальності «Офтальмологія»
Сьогодні академік НАМНУ Веселовська Зоя Федорівна, професор Веселовська Наталія Миколаївна та аси...
26 Червня 2026
Успішне завершення циклу стажування з неврології на кафедрі неврології, психіатрії та фізичної реабілітації
На кафедрі неврології, психіатрії та фізичної реабілітації успішно завершено одномісячний цикл ст...
23 Червня 2026
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери