ПОДІЇ | Всі Події

Професор Доровських Анатолій Васильович прочитав лекцію «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»

Київський Медичний Університет продовжує запрошувати гостьових лекторів для читання лекцій для студентів та інтернів. Так, 24 травня 2024 року відбулася лекція засновника і директора НВО «Міжнародний медичний центр», мережі клінік інтегративної медицини «СМАРТМЕД», почесного професора медицини Оксфордської академічної спілки, доктора технічних наук, професора, академіка Академії інженерних наук України Доровських Анатолія Васильовича на тему: «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування».

(Довідка: НВО «Міжнародний медичний центр» є партнером КМУ з підготовки в інтернатурі за спеціальностями”: «Внутрішні хвороби», «Загальна практика – сімейна медицина»).

На лекції слухачі дізналися про таке:
1. Ожиріння є однією з самих актуальних проблем ХХІ століття.
2. Головна причина запуску процесу ожиріння та метаболічного синдрому – стрес ендоплазматичного ретикулума (ERS).
3. Функціональні збої, що відбуваються в організмі при ожирінні.
4. Хронічне неінфекційне запалення, спричинене ожирінням.
5. Роль вільних жирних кислот у запаленні та інсулінорезистентності.
6. Нові підходи в лікуванні ожиріння.
7. Роль метафілу, ендокринофілу, інфламоциду, таурину та куркуміну+.
8. Протокол лікування ожиріння. Результати лікування.

Матеріали лекції були проілюстровані презентаційними прикладами.Слухачі мали можливість взяти активну участь в дискусії щодо подолання проблеми ожиріння, задати питання лектору та отримати вичерпні відповіді на них.

 

27.05.2024
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Захист даних та етика в медицині: в Київському медичному університеті відбулася зустріч із Іваном Червинським
24 квітня 2026 року в Київському медичному університеті пройшла гостьова лекція Івана Червинськог...
27 Квітня 2026
Завідувачку кафедри фармакології та фармакотерапії Ірину Тимченко відзначено за вагомий внесок у волонтерський рух
З нагоди Міжнародного дня вдячності волонтерам Ірину Миколаївну Тимченко, завідувачку кафедри фар...
27 Квітня 2026
Звітна науково-практична конференція молодих вчених «Інноваційна медицина: від технологічних рішень до ефективної клінічної практики»
Шановні здобувачі вищої освіти та молоді вчені! Запрошуємо вас взяти участь у Звітній науково-...
27 Квітня 2026
Університетська олімпіада з латинської мови та медичної термінології: інтелектуальний виклик для майбутніх медиків
23 квітня 2026 року в Київському медичному університеті відбулася університетська студентська олі...
24 Квітня 2026
Мережа клінік «Гармонія здоров’я» відкриває можливості для майбутніх інтернів: підсумки ознайомчої екскурсії
23 квітня 2026 року відбулася екскурсія для майбутніх інтернів до підрозділу мережі клінік "Гармо...
24 Квітня 2026
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери