Пройшов День відкритих дверей стоматологічного факультету

30 березня 2023 року в СтоматЦентрі «УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ» КМУ відбувся День відкритих дверей стоматологічного факультету.

Розпочався День відкритих дверей стоматологічним тренінгом для учнів Київського міського медичного фахового коледжу. На його початку друг і давній партнер Київського Медичного Університету Докашенко Оксана Володимирівна, менеджер з клінічної освіти стоматологічної компанії «DentsplySirona» розповіла присутнім про навчання на стоматологічному факультеті, досягнення наших студентів на міжнародних олімпіадах і конкурсах та про новітні стоматологічні технології. Далі викладачі кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології і кафедри ортопедичної стоматології та ортодонтії провели практичний тренінг для учнів коледжу. Під час якого вони дізналися про організацію робочого місця лікаря-стоматолога, професійну гігієну порожнини рота, основи лікування карієсу, а також як правильно знімати відбитки щелепи.

Після закінчення тренінгу, з абітурієнтами та їх батьками зустрілася відповідальний секретар приймальної комісії Єна Марина Сергіївна, яка показала презентацію Університету, розповіла про особливості вступної кампанії 2023 та можливості отримання університетського гранту.

Оскільки цей день відкритих дверей був орієнтований на абітурієнтів, які планують вступати на стоматологічний факультет, перед ними з яскравою презентацією, виступили Ірина Миколаївна Тимченко, декан стоматологічного факультету та Оксана Вікторівна Копчак, завідувач кафедри терапевтичної стоматології та парадонтології, яка провела відкриту лекцію «Сучасні аспекти у лікуванні стоматологічних захворювань».

Наприкінці Дня відкритих дверей, учасники заходу могли взяти участь у екскурсії СтоматЦентром «УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ», зокрема, вони відвідали нові навчальні аудиторії та один з найсучасніших серед медичних університетів Центр симуляційного навчання та оцінювання, де студенти та інтерни стоматологічного факультету КМУ відпрацьовують свої практичні навики.

Раді будемо бачити вас на наших днях відкритих дверей!

Графік та реєстрація за посиланням.

Ви завжди можете звернутись до Приймальної комісії КМУ.

Приймальна комісія:
Тел: +38 (068) 854-40-31 ,  +38 (050) 337-81-01