Грант на навчання від мережі клінік «Median»

(Довідка: «Median» – це мережа багатопрофільних клінік, що надає широкий спектр медичних послуг пацієнтам, співпрацює з НЗСУ).

Грант на навчання в інтернатурі за спеціальністю “Внутрішні хвороби” передбачає безкоштовне навчання на практичній частині інтернатури протягом 1 року (половини терміну навчання).
Умови отримання:
1. Подати заявку на отримання гранту через форму або у відділі інтернатури за адресою: м.Київ, вул. Бориспільська, 2, каб. 146
2. Подати заяву на вступ до інтернатури в КМУ на спеціальність “Внутрішні хвороби”
3. Обрати базою стажування клініку «Median»
4. Пройти співбесіду в клініці, на якій буде приділено увагу рівню знань зі спеціальності та мотивації

Грант на навчання в інтернатурі за спеціальністю “Загальна практика – сімейна медицина” передбачає безкоштовне навчання на практичній частині інтернатури протягом всього терміну навчання – 2 роки
Умови отримання:
2. Подати заяву на вступ до інтернатури в КМУ на спеціальність “Загальна практика – сімейна медицина”
3. Обрати базою стажування клініку «Median»

За результатами співбесіди представниками клініки «Median» буде обрано інтернів, що отримають гранти на навчання в інтернатурі.

Детальнішу інформацію про грант ви можете дізнатись у відділі інтернатури КМУ, е-mail: intern@kmu.edu.ua, тел.: +38 (066) 490-09-55, або на нашому сайті https://kmu.edu.ua/bpr/

26.03.2024
КВІ
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
КВІ
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
КВІ
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
ТРА
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024