Грант на безкоштовне проходження інтернатури від клініки «Гармонія здоров’я»

Київський медичний університет забезпечує своїх інтернів найкращими умовами проходження інтернатури у провідних клініках України.

ЩО? Наш багаторічний партнер, провідна українська клініка «Гармонія здоров’я», надає грант на безкоштовне навчання в інтернатурі.

(Довідка: клініка «Гармонія здоров’я» — це багатопрофільні медичні центри, які надають широкий спектр медичних послуг. Операційний блок, власна лабораторія, аптека та інноваційне діагностичне обладнання дозволяють проводити, як амбулаторне лікування, так і малотравматичні (без розрізів) операції).

КОМУ? Одному інтерну КМУ за спеціальностями: «Урологія», «Дерматовенерологія», «Отоларингологія», «Загальна практика-сімейна медицина», «Хірургія», «Анестезіологія та інтенсивна терапія», «Акушерство та гінекологія», «Ортопедія та травматологія», «Неврологія», «Радіологія», «Педіатрія».

ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ?
1. Вступити до інтернатури КМУ за спеціальностями: «Урологія», «Дерматовенерологія», «Отоларингологія», «Загальна практика-сімейна медицина», «Хірургія», «Анестезіологія та інтенсивна терапія», «Акушерство та гінекологія», «Ортопедія та травматологія», «Неврологія», «Радіологія», «Педіатрія».
2. Обрати клініку «Гармонія здоров’я» базою для інтернатури
3. Майбутньому інтерну буде запропоновано пройти співбесіду з погоджувальною комісією МЦ «Гармонія здоров’я» за тематикою «Надання невідкладної медичної допомоги»
4. За результатами співбесіди буде обраний один інтерн, який отримає безкоштовне проходження інтернатури в МЦ «Гармонія здоров’я»

Не пропустіть унікальну можливість безкоштовного навчання в інтернатурі на базі однієї з кращих клінік України!
Детальнішу інформацію про грант ви можете дізнатись у відділі інтернатури КМУ: е-mail: intern@kmu.edu.ua, тел.: +38 (066) 490-09-55, або на нашому сайті https://kmu.edu.ua/internatura-v-universiteti/

22.04.2021
ТРА
Тренінг з базової підтримки життя
Дата та час:14 травня 2021 року о 16:00.
Місце проведення: вул. Бориспільська, 2, аудиторія №224 (поверх 2, Центр симуляційного навчання та оцінювання)
11 Травня 2021
ТРА