Грант на безкоштовне проходження інтернатури від клініки «Гармонія здоров’я»

Київський Медичний Університет забезпечує своїх інтернів найкращими умовами проходження інтернатури у провідних клініках України, аще ми з партнерами підтримуємо талановитих молодих лікарів, Так, наш багаторічний партнер, провідна українська клініка «Гармонія здоров’я» надає грант на безкоштовне навчання в інтернатурі за спеціальністю “Хірургія” одному з інтернів 2024 року вступу!

(Довідка: клініка «Гармонія здоров’я» — це багатопрофільні медичні центри, які надають широкий спектр медичних послуг. Операційний блок, власна лабораторія, аптека та інноваційне діагностичне обладнання дозволяють проводити, як амбулаторне лікування, так і малотравматичні (без розрізів) операції).

ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ?

1. Подати заяву на отримання гранту ви можете через нашу форму або у відділі інтернатури за адресою: вул. Бориспільська, 2 ауд. 146.
2. Вступити до інтернатури КМУ на спеціальність “Хірургія”.
3. Обрати клініку «Гармонія здоров’я» базою для інтернатури.
4. При проходженні співбесіди буде оцінюватися рівень знань зі спеціальності «Хірургія» та рівень мотивації інтерна.
5. За результатами співбесіди буде обраний один інтерн, який отримає безкоштовне проходження інтернатури в МЦ «Гармонія здоров’я».

Не пропустіть унікальну можливість безкоштовного навчання в інтернатурі на базі однієї з кращих клінік України!

Детальнішу інформацію про грант ви можете дізнатись у відділі інтернатури КМУ, е-mail: intern@kmu.edu.ua, тел.: +38 (066) 490-09-55, або на нашому сайті https://kmu.edu.ua/bpr/

Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024