ПОДІЇ | Всі Події
Зустріч членів кафедри психології зі Світланою Вельяновські – клінічним психологом та психотерапевтом з Каліфорнії20 травня відбулась настановча онлайн-зустріч членів кафедри психології з клінічним психологом та психотерапевтом Світланою Вельяновські (CША) щодо обговорення тематики низки гостьових лекцій для здобувачів освіти ОП «Клінічна психологія» на 2025-2026 навчальний рік. Зустріч було проведено за ініціативою Київського медичного університету щодо співпраці з БФ “Angels of Ukraine” в рамках залучення провідних клінічних психологів родом з України, які мають тривалий досвід власної практики за кордоном. Зустріч ініціювала Анжеліка Хайнка – засновник та генеральний директор БФ “Angels of Ukraine” та Єгор Кучеренко – завідувач кафедри психології, кандидат психологічних наук, доцент, гарант ОП «Клінічна психологія». Світлана Вельяновські – ліцензований клінічний психолог, психотерапевт (Лос-Анджелес), яка працює в благодійних проєктах з психологічної допомоги в БФ “Angels of Ukraine”. Єгор Кучеренко розповів про місію, мету та завдання магістерської програми з клінічної психології в КМУ в рамках довготривалої перспективи надання якісних психологічних послуг з метою збереження ментального здоров’я нації в умовах війни та в поствоєнний період. Пані Світлана зауважила, що готова передати українським здобувачам освіти та практикам власний досвід роботи в таких напрамах роботи в США: 1) практика з клієнтами на різних стадіях ментальних розладів — від початкових до тяжких; 2) застосування різноманітних терапевтичних технік, багато з яких суттєво відрізняються від тих, що застосовуються практичними психологами в Україні; 3) розробка індивідуальних планів лікування, орієнтованих на довготривалі результати. Учасники обговорили основні питання, які можуть стати основою для організації низки освітніх проєктів та гостьових лекцій на базі КМУ та в Україні загалом, а саме проблеми діагностики та лікування психічних розладів; методології роботи з людьми, які мають алкогольну та наркотичну залежність; супроводу жертв домашнього насильства; психотерапії осіб, які пережили втрату чи горе; управління агресією (Anger Management); психотерапії для травмованих дітей та підлітків; роботи з молоддю, яка має умовні засудження; запобігання суїцидам. Наступну зустріч заплановано у 2025-2026 навчальному році з метою інформування здобувачів освіти спеціальності С4 «Психологія» щодо тематики гостьових лекцій від Світлани Вельяновські з багатого та цінного досвіду її роботи. Дякуємо всій адміністрації БФ “Angels of Ukraine” за щиру, теплу і насичену зустріч з психологами Київського медичного університету!
20.05.2025
|
ОСОБЛИВЕ
ПОДІЇ | Всі Події
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Відкрита лекція Сидоренко Ольги Олександрівни на тему: «Синдром тривожного очікування сексуальної невдачі у військовослужбовців внаслідок бойового стресу: психофізіологія, клініка та сучасні підходи до терапії»
Запрошуємо викладачів, інтернів, студентів та абітурієнтів на відкриту лекцію психологині та серт...
03 Квітня 2026
Практичний тренінг «Вступ у стоматологію»: перший досвід майбутніх абітурієнтів у Київському медичному університеті
31 березня 2026 року в Київському медичному університеті відбувся практичний тренінг «Вступ у сто...
03 Квітня 2026
Підсумки студентської олімпіади з дисциплін Мікробіологія, вірусологія та імунологія у Київському медичному університеті
1 квітня 2026 року на кафедрі громадського здоров’я та мікробіології Київського мед...
03 Квітня 2026
Цикл лекцій з медичного права від міжнародних провідних експертів Європейської асоціації медичного права (European Association of Health Law) – «Медичне право без кордонів»
Запрошуємо лікарів, юристів, науковців, студентів та всіх фахівців, зацікавлених у сфері медичног...
03 Квітня 2026
Інтернатура в КМУ: переваги, спеціальності та поради від завідувача відділу інтернатури
02 квітня 2026 року відбулася профорієнтаційна зустріч з студентами 6 курсу медичного факультету ...
02 Квітня 2026
|