Запрошуємо на вебінар на тему: «Освітні програми: війна підходів»

01 квітня, у рамках проекту “Школа якості медичної освіти: європейський аспект”, відбувся вебінар «Медична освіта: різні системи, одна мета». Разом з експертом з медичної освіти, доктором Йогешем Ачарія (National University of Ireland) ми говорили про те, що спільного і відмінного мають системи медичної освіти Європи та України і які принципи допоможуть нам об’єднати зусилля для головної мети – підготовки професійного лікаря. Нагадуємо, що наш проект підтримується Європейським союзом за програмою House of Europe.

Онлайн-трансляцію вебінару на Youtube переглянуло вже понад 250 освітян, не тільки з КМУ, а й інших медичних університетів, коледжів, установ та асоціацій України.

Якщо ви не встигли на онлайн-трансляцію вебінару, ви можете переглянути її за цим посиланням.

Запрошуємо вас взяти участь у другому вебінарі в рамках нашого проекту, який відбудеться 8 квітня о 17.00 на тему: «Освітні програми: війна підходів». Будемо говорити про те, які існують підходи у розробці та впроваджені медичних освітніх програм.

Реєстрація на захід за посиланням

Онлайн-трансляція події за посиланням.

06.04.2021