ПОДІЇ | Всі Події

Онлайн-трансляція Дня відкритих дверей!

Шановні абітурієнти!

Київський Медичний Університет запрошує вас на День відкритих дверей, ми завжди раді бачити у наших стінах абітурієнтів – майбутніх лікарів, лікарів-стоматологів або фармацевтів.

Тож, запрошуємо вас 14 квітня 2023 року о 16:00 до флагманського корпусу КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, лекторій № 302.

Вас очікує зустріч з представниками Університету, які розкажуть про умови вступу до КМУ, особливості вступної кампанії 2023 року і нададуть відповіді на ваші запитання. Особливо цей День відкритих дверей буде цікавим абітурієнтам, які мріють стати лікарями і вступати до медичного факультету. Адже на вас чекає презентація медичного факультету від його декана Наталії Костянтинівни П’ятниця-Горпинченко, кандидата медичних наук, доцента.

Крім цього, ви дізнаєтесь про унікальні можливості навчання у Польському кампусі Київського Медичного Університету, який знаходиться у Сілезькому воєводстві  у Польщі.

Наприкінці зустрічі для вас проведуть екскурсію флагманським кампусом Київського Медичного Університету. Ви побачите наші нові навчальні аудиторії, бібліотеку та сучасний Центр симуляційного навчання та оцінювання. 

Для нас дуже важливо, щоб ви могли поставити всі питання, що вас цікавлять та зробити правильний вибір! Чекаємо на вас!

Тож, швидше реєструйтеся за посиланням.

Якщо ви не встигли потрапити на День відкритих дверей, то ви можете переглянути нашу онлайн-трансляцію за посиланням.

Питання приймальній комісії ви можете поставити вже зараз у формі. 

Контакти приймальної комісії:
Електронна пошта: admission@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (050) 337-81-01 (Viber, Telegram), +38 (068) 854-40-31

 

07.04.2023
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери