Відбувся день відкритих дверей

25 червня 2021 року у Київському медичному університеті відбувся останній у цьому році День відкритих дверей, який зібрав зацікавлених майбутніх студентів та їх батьків.

Перед ними виступили ректор Університету Івнєв Борис Борисович, декани факультетів, відповідальний секретар приймальної комісії Журба Юрій Іванович, керівник відділу моніторингу якості освіти Шмаргальов Андрій Олександрович та івент-координатор Мельник Олег.

Представники Університету розповіли присутнім про умови вступу до КМУ, особливості вступної кампанії, отримання університетського гранту, підготовку до складання іспитів КРОК і надали відповіді на запитання.

Також на присутніх абітурієнтів очікував сюрприз – ми розіграли чудовий комплект університетської сувенірної продукції.
Наприкінці Дня відкритих дверей для абітурієнтів та їх батьків провели цікаву екскурсію головним навчальним корпусом Університету, зокрема, вони відвідали один з найсучасніших серед медичних університетів Центр симуляційного навчання та оцінювання, де студенти КМУ відпрацьовують свої практичні навики.

Відео-запис Дня відкритих дверей ви можете переглянути за посиланням.

Нагадуємо, що з 1 липня розпочинається реєстрація електронних кабінетів вступників на сайті ez.osvitavsim.org.ua.

Для оперативного консультування абітурієнтів у приймальній комісії КМУ працює консультаційний центр.

Якщо у вас виникли питання щодо подачі документів, термінів проведення вступної кампанії або інші запитання стосовно вступу – ми з задоволенням надамо на них відповіді. Ви можете завітати до консультаційного центру абітурієнта за адресою: вул. Бориспільська 2, або отримати консультацію за телефонами (050) 337-81-01, (068) 854-40-31. Також долучайтеся до наших груп у Viber або Telegram “Абітурієнт КМУ 2021”. Для того, щоб бути в курсі наших останніх новин – підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах Facebook, Instagram та Youtube-канал.

Контакти Приймальної комісії Київського медичного університету:
м.Київ, вул. Бориспільська, 2.
Ми працюємо: пн-пт з 9:00 – 17:30
e-mail: admission@kmu.edu.ua
тел.: +38 (050) 337-81-01; +38 (068) 854-40-31
сайт: kmu.edu.ua

Чекаємо на вас у Київському медичному університеті!

29.06.2021
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024