ПОДІЇ | Всі Події
Запрошуємо на майстер-клас Центру кар’єри КМУ на тему: «Як скласти супровідний лист?»Запрошуємо студентів та інтернів на майстер-клас Центру кар’єри Київського медичного університету на тему: «Як скласти супровідний лист?», який відбудеться в онлайн-форматі 30 листопада о 16:00 у Google meet. Супровідний лист — важливе доповнення до резюме. Сьогодні більшість компаній вимагають супровідний лист при подачі на вакансію. Цей лист допомагає вирізнитися від решти кандидатів і зацікавити рекрутера. Але як же краще його написати? На майстер-класі, який відбудеться 30 листопада ви: Спікер – Попова Олена Олександрівна, експерт-координатор Центру кар’єри КМУ. Реєстрація за посиланням.
26.11.2021
|
ОСОБЛИВЕ
ПОДІЇ | Всі Події
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Ознайомча екскурсія до багатопрофільної клініки «Доктор Сем» — можливість побачити медицину майбутнього!
Запрошуємо випускників медичних ЗВО 2026 року на ознайомчу екскурсію до сучасної багатопрофільної...
01 Квітня 2026
У Київському медичному університеті відбулася гостьова лекція Ксенії Болгаріної на тему: «Медична спільнота починається зі студентства: про відповідальність, саморозвиток і протидію харасменту»
31 березня 2026 року у Київському медичному університеті відбулася гостьова лекція Ксенії Болгарі...
01 Квітня 2026
Засідання наукового студентського товариства “Genius Loci” на тему: «Люди з ментальними порушеннями і суспільство: етичні, правові та людські виміри»
26 березня 2026 року на кафедрі соціально-гуманітарних дисциплін відбулося чергове засідання наук...
01 Квітня 2026
Всеукраїнський науково-практичний семінар «Сучасні освітні інструменти та технології: практичний досвід інтеграції в освітній процес»
26 березня 2026 року відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Сучасні освітні інструме...
30 Березня 2026
У Київському медичному університеті триває цикл спеціалізації «Клінічна психологія»
3 листопада 2025 року в Київському медичному університеті розпочалося навчання на циклі спеціаліз...
27 Березня 2026
|