Третій етап Міжнародного конкурсу клінічного випадку GCCC 2023

27 березня 2023 року на базі кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології Київського Медичного Університету (зав.каф., д.мед.н., проф. Копчак Оксана Вікторівна) відбувся третій етап Міжнародного конкурсу клінічного випадку («GCCC2023») від компанії «DentsplySirona».

Після фантомного етапу конкурсу (11 березня) було обрано три найкращі реставрації. Їх виконавці (Бородкін Роман, Лук’янчук Дмитро, Іващенко Анастасія) зробили реставрації пацієнтам під керівництвом сертифікованого тренера компанії Дмитра Неліпи та викладачів кафедри.

Підготовка та безпосередня участь у конкурсі дозволяє нашим студентам вдосконалювати свою майстерність та закріплювати практичні навички, які є для них необхідними в подальшій практичній діяльності лікаря-стоматолога, а також дає їм досвід участі в таких потужних міжнародних конкурсах.

Учасники проводили лікування пацієнтів, що мали каріозні порожнини І-IV класів. Завдяки нашим партнерам, учасники мали змогу працювати з найсучаснішими оптичними системами (бінокуляри компанії Admetec). Кожен етап лікування проходив під пильним наглядом та фіксацією у фотопротокол.

Адміністрація Університету висловлює щиру вдячність компанії «DentsplySirona» і особисто Оксані Докашенко (менеджер з клінічної освіти в Україні компанії «DentsplySirona») за підтримку конкурсу, а також за значний вклад в розвиток професійних навичок студентів та представнику компанії Admetec – Юрію Гузі.

Дякуємо нашим партнерам за подарунки для учасників заходу – компаніям «Colgate» та «Minerol»!

Фотографії з конкурсу дивіться за посиланням

Нагадуємо, що доступ до фото лише з університетської корпоративної пошти.