ПОДІЇ | Всі Події

Створені нові університетські кафедри

31 серпня 2020 року відбулася реорганізація кафедри іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін. Замість неї створено дві кафедри: української та латинської мов і соціально-гуманітарних дисциплін.

Очолює кафедру української та латинської мов Кірик Тамара Вікторівна, кандидат педагогічних наук, доцент.

Новостворену кафедру соціально-гуманітарних дисциплін очолює Агарков Олег Анатолійович, доктор політичних наук, професор.

(Народився Олег Анатолійович 18 січня 1980 року у місті Запоріжжя. В 2002 році закінчив Запорізький державний університет та отримав кваліфікацію «соціолог». З 2002 по 2004 роки навчався в Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та отримав кваліфікацію «магістр державного управління». З 2004 по 2019 роки працював на посадах викладача, старшого викладача, доцента, професора, зав. кафедри, декана у ЗВО України. У 2006 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата соціологічних наук. У 2007 році отримав звання доцента. В 2013 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора політичних наук. У 2014 році отримав вчене звання професора. Приймав участь у розробці стандартів вищої освіти, стипендіат стипендії Верховної ради для найобдарованіших молодих вчених України, член правління Всеукраїнської асоціації політичних наук, виступає у  якості керівника та офіційного опонента дисертацій).

Бажаємо членам новостворених кафедр успіхів і плідної роботи!

22.09.2020
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери