ПОДІЇ | Всі Події

Студенти КМУ побували у Вроцлаві

25 березня 2023 року студенти Польського кампусу Київського Медичного Університету відсвяткували офіційний початок весни в Польщі відвідинами мальовничого міста Вроцлава.

Своє знайомство з історією і традиціями міста, вони почали з Тумського Острова, що з Х століття вважається родоначальником і місцем сили Вроцлава. Студенти мали можливість помилуватись безцінними пам’ятками: готичним собором св. Яна Хрестителя, дворівневою цегляною колегіатою Святого Хреста й св. Варфоломія, Архієпархіальним музеєм та надзвичайним видом на розливи ріки Одри з висоти пташиного польоту.

Наступною зупинкою стало відвідування музею Вроцлавського університету. Колекція музею включає оригінальні інтер’єри у стилі бароко з безліччю настінних фресок, ліпних прикрас і скульптур, старовинних книг та виставкою приладдя медичних і точних наук часів епохи Відродження. Музей доповнюється Математичною вежею, яка тепер є виставковим простором і раніше використовувалася як астрономічна обсерваторія. Сьогодні тут знаходиться унікальний музей компасів та годинників, а також оглядовий майданчик, з якого відкривається панорамний вид на Вроцлав.

Завершили екскурсію головною площею Вроцлава – найбільшою, наймасштабнішою і наймальовничішою у всій Польщі. Це найбільша площа Європи у формі прямокутника. Її довжина 205 метрів, а ширина 175 метрів. Площа відома своїми старовинними будівлями, частина з яких відноситься до XIII століття. Справжньою окрасою площі можна назвати Ратушу, прикрашену астрономічним годинником, який датується 1299 роком.

Ну, і звичайно ж протягом всієї подорожі студентів супроводжували легендарні Вроцлавські гноми – “червонолюдки”.

Дякуємо організаторами екскурсії за яскраві емоції, цікаве і корисне дозвілля для студентів!

04.04.2023
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери