Міжнародний день боротьби з епілепсію («Фіолетовий день»)

Щорічно 26 березня багатьох країнах світу проводиться “Фіолетовий день” — міжнародний захід, спрямований на підвищення обізнаності про епілепсію.

Епілепсія – це хронічний розлад мозкової діяльності, для якого характерні напади, що повторюються. Епілепсія вважається одним з найбільш поширених хронічних неврологічних захворювань людини. На сьогодні близько 50 мільйонів осіб на планеті страждає на цю хворобу. В Україні налічується близько 100 тисяч людей з епілепсією.

Відзначати цю дату під назвою «Фіолетовий день» в 2008 році запропонувала 9-річна дівчинка Меган Кессіді , яка страждала від епілепсії. Вона, для привернення уваги до епілепсії та підтримання інших хворих, приколола до свого одягу фіолетову стрічку. Її ініціативу підтримала Асоціація епілепсії Нової Шотландії й надалі ця акція стала щорічною та поширилась на більшість країн світу, як день підтримки хворих на епілепсію.

Цікаві факти про епілепсію читайте на сайті МОЗ України.

Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024