ПОДІЇ | Всі Події
Майстер-клас «Основи роботи з елайнерами»Шановні колеги! Запрошуємо лікарів-стоматологів, дитячих стоматологів, ортодонтів, щелепно-лицевих хірургів, студентів та інтернів (без отримання балів БПР), взяти участь у майстер-класі «Основи роботи з елайнерами». Метою заходу є структурування та осучаснення знань щодо патології прикусу, сучасних цифрових методик діагностики, планування лікування та ведення пацієнтів з елайнерами. Слухачі сформують вміння та навички з діагностики патології прикусу та положення окремих зубів, застосування сучасних цифрових протоколів для лікування патології постійного прикусу. Майстер-клас відбудеться 21-22 жовтня 2024 року на базі СтоматЦентру «УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ» (м. Київ, вул.Антона Цедіка, 7). Реєстрація учасників заходу о 9:30. Програма майстер-класу включає в себе лекції, практичні заняття, дискусії, тренінги, індивідуальні заняття, пояснення. Майстер-клас проводе лектор кандидат медичних наук, Махницький Денис Миколайович, стоматолог-ортодонт. У програмі майстер-класу:
За участь у майстер-класі «Основи роботи з елайнерами» лікарі отримують ПОСВІДЧЕННЯ про проходження майстер-класу встановленого зразку отримує 20 балів БПР для присвоєння, або підтвердження кваліфікаційної категорії (згідно наказу МОЗ № 446 від 22.02.2019). Вартість навчання: безкоштовно для всіх учасників. За додатковими питаннями звертатись за телефонами: +38 (066) 490-09-55, +38 (050) 450-84-95 Реєстрація на майстер-клас за посиланням.
07.10.2024
|
ОСОБЛИВЕ
ПОДІЇ | Всі Події
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Міжнародна співпраця в дії: об’єднання досвіду для розвитку advanced-симуляційного центру
18 лютого 2026 року в Київському медичному університеті відбулася робоча зустріч з представниками...
19 Лютого 2026
Київський медичний університет взяв участь у профорієнтаційному заході Ліцею №243 Подільського району м. Києва
Під час заходу учні Ліцею №243 ознайомилися з особливостями навчання та професійним шляхом майбут...
18 Лютого 2026
Київський медичний університет запрошує абітурієнтів на практичний тренінг: “Вступ у стоматологію: перші кроки майбутнього лікаря”
Хочете відчути себе стоматологом ще до вступу та зрозуміти, чи справді це ваша професія? Тоді цей...
18 Лютого 2026
Інтернатура 2026: ГРАНТ від Медичного центру «ДІЄВО Центр хірургічних рішень» за спеціальностями «Хірургія» та «Анестезіологія та інтенсивна терапія»
Партнер Київського медичного університету, медичний центр «ДІЄВО Центр хірургічних рішень», пропо...
17 Лютого 2026
ГРАНТ на інтернатуру з хірургії 2026: безкоштовна практика у мережі клінік «Гармонія Здоровʼя»
Партнер Київського медичного університету, мережа клінік «Гармонія Здоровʼя», пропонує вступникам...
17 Лютого 2026
|