ПОДІЇ | Всі Події

Звернення президента Поканевича О.В. про відкриття Польського кампусу КМУ

Вплив війни на життя українців є нищівним. Але путінський режим, який вдерся в наше сьогодення, спричинив не лише величезні людські страждання, але й кожного дня завдає шкоди українській та світовій економіці. Я впевнений, що все це ми разом з вами відбудуємо, головне це-люди. І як раз в цьому є одна з найбільших помилок рашистів – перед вторгненням вони недооцінили, як відчайдушно будуть битися українці та як потужно світ підтримає Україну.

Шановні студенти KMU – за підтримки Європейського Союзу, Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, міжнародної академічної спільноти та влади Польщі ми організовуємо освітній процес в офлайн форматі в Польщі з 1 жовтня 2022 року. Команда KMU, як і всі українці, ніколи не здається і намагається перетворювати загрози, з якими ми всі стикаємося, на нові можливості для всіх нас.

Отже, план наступний:
1. З 1 серпня у студентів, які вже навчаються в КМУ – розпочнуться онлайн-лекції;
2. З 15 серпня ми починаємо оформлення запрошень до Польщі;
3. А з 1 жовтня почнуться офлайн-заняття в Польському кампусі KMU для студентів всіх курсів та спеціальностей.

Звичайно, ті студенти, які зараз знаходяться тут на практиці, зможуть паралельно слухати лекції онлайн. Навчання в Києві продовжиться відповідно до безпекової ситуації, рекомендації КМДА та міністерств.

Зверніть увагу, що для навчання в Польщі треба буде виконати певні вимоги. Основні з них: по-перше, потрібно мати довідку з деканату про переведення на наступний курс. Будь ласка, сплатіть всі свої фінансові борги, щоб її отримати – до 15 серпня. Наступний крок – це оплата за осінній семестр, яка теж має бути підтверджена письмово. Також ми зараз пропрацьовуємо візові питання: чи потрібна взагалі буде для українців студентська віза чи ні. Для візи оплата за наступний семестр є обов’язковою. Всю детальну візову інформацію ви отримаєте найближчим часом.

Не зважаючи на те, що ви навчатиметеся в Європі і отримаєте освіту європейського рівня, ціна буде нижчою в рази ніж в університетах ЄС, а для студентів КМУ вартість навчання не зміниться ВЗАГАЛІ.

Для студентів, які зараз вступають чи для перевідних студентів – сформовано іншу вартість. Її ви знайдете в буклеті, який отримаєте від робочої групи після заповнення форми перед реєстрації. Для порівняння один рік навчання в медичних школах Польщі англійською мовою коштує приблизно 10-12 тисяч євро.

Ще раз. Це важливо! Умови для абітурієнтів 2022 року вступу та студентів, які перейшли з інших університетів, відрізняються та будуть надіслані вам після заповнення форми. Що стосовно навчання за кордоном хлопців, я знаю, це дуже важливе питання. На разі, чоловіки призовного віку не можуть виїжджати, але якщо ситуація зміниться і держава дозволить студентам виїжджати на навчання, ми неодмінно про це проінформуємо.

Наша головна місія – формування лікарів нового покоління. Для цього ми використовуємо всі можливі інструменти та ресурси, щоб ви стали лідерами змін і мали успішне майбутнє. Вже зараз тут, в Польщі на літній практиці перебувають 130 наших студентів, з якими ми нещодавно проводили зустрічі. Я вражений тою енергією, відкритими очами та серцями цих майбутніх медичних працівників! Впевнені, що цей виклик, який вони зараз прийняли, ця швидка адаптація до зовсім нового середовища завдяки польським колегам дасть їм потужний поштовх, врешті цей експірієнс зробить з них справжніх громадян світу. Так, зараз їм важко, але час минає, з’являється більше досвіду та впевненості в своїх силах!

Також дозвольте нагадати вам про фандрейзінгову кампанію КМУ, яку ми запустили з метою покриття витрат на релокацію частини спільноти КМУ до безпечного середовища. Будь ласка, поширте наш сайт kmudonate.com серед ваших друзів та знайомих за кордоном.

Отже, приєднуйтесь до нас, з нетерпінням чекаємо на вас в Польському Кампусі KMU. Тримаймося та прямуємо разом до перемоги! Слава Україні!

Реєстрація за посиланням

Звернення ПРЕЗИДЕНТА для Іноземних студентів – https://www.youtube.com/watch?v=VvB0YfKky1Y

Звернення ПРЕЗИДЕНТА для Українських студентів – https://www.youtube.com/watch?v=XApFCnf1CjY

FAQ Section for International Students – https://sites.google.com/kmu.edu.ua/faq-polishcampus/головна-сторінка?authuser=8

15.07.2022
ПОДІЇ | Всі Події
14
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Запрошуємо вас на останній у цьому навчальному році День відкритих дверей, який відбудеться 14 червня 2023 року о 16:00.
31 Травня 2024
18
ЧЕР
Запрошуємо абітурієнтів на безкоштовний тренінг: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 18 червня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (Центр Симуляційного Навчання та Оцінювання).
12 Червня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери