Завершився цикл семінарів «Конфліктологія» Центру кар’єри КМУ

9 квітня 2024 року відбувся заключний семінар-тренінг Центру кар’єри з курсу “Конфліктологія“, який зібрав зацікавлених абітурієнтів і студентів. Спікером зустрічі виступила Мелікова Катерина Ярославівна, магістр з педагогіки вищої освіти, аспірантка кафедри педагогіки КНУ імені Тараса Шевченка.

Під час проходження курсу слухачі здобули теоретичні знання та практичні уміння з причин виникнення конфліктів, методів і стратегій їх врегулювання, отримали навички протидії мобінгу та булінгу.

Після закінчення семінару сертифікати учасникам вручив ректор Київського Медичного Університету Борис Борисович Івнєв.

Дякуємо спікеру за цікавий курс і чекаємо вас на інших заходах Центру кар’єри КМУ!

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024