Звернення ректора Київського медичного університету

Шановна університетська спільнота!

З метою обмеження ризиків розповсюдження коронавірусу COVID-19 та безпеки всіх учасників освітнього процесу в Університеті відповідно до постанови Уряду від 09.12.2020 №1236, рішення Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу КМДА від 18.03.2021 (протокол № 20) і рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 20.03.2021 (протокол № 11) ректорат Університету прийняв рішення про повне переведення навчання з 22 березня по 9 квітня 2021 року у онлайн режим з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Цей період може бути змінено в залежності від епідемічної ситуації в м. Києві.

Викладачі Університету вже мають чималий досвід організації навчання в умовах пандемії та готові надати якісні теоретичні знання, але адміністрація Університету розуміє ключову роль практичних занять для студентів та інтернів, тому, в умовах обмеженого доступу до лікарень та окремих відділень лікарень, приділяє велику увагу роботі Центру симуляційного навчання та оцінювання нашого Університету. Тренінги у Центрі симуляційного навчання та оцінювання для студентів та інтернів нашого Університету будуть безкоштовні та доступні після скасування обмежень на відвідування аудиторій Університету та асоційованих з Університетом клінік. Графік тренінгів ви знайдете на сайті kmu.edu.ua, у ваших корпоративних електронних скриньках та на офіційних сторінках Facebook / Instagram.

Впевнений, що суворі карантинні обмеження збережуть здоров’я та життя членів нашої університетської родини і ми повернемось до “змішаного” навчання та, згодом, до аудиторій.

Будь ласка, максимально використовуйте можливості G Suite for Education для якісного навчання.

Про зміни в режимі навчання ми будемо інформувати всіх викладачів, студентів та інтернів через офіційний сайт Університету та корпоративні електронні адреси.

Звертаю особливу увагу на необхідність дотримання соціальної дистанції, уникнення скупчення людей у закритих приміщеннях, використання засобів індивідуального захисту та дотримання правил респіраторної гігієни.

Будьте здорові та бережіть себе і близьких!

Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024