Звернення ректора Київського медичного університету

Шановна університетська спільнота!

З метою обмеження ризиків розповсюдження коронавірусу COVID-19 та безпеки всіх учасників освітнього процесу в Університеті відповідно до постанови Уряду від 09.12.2020 №1236, рішення Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу КМДА від 18.03.2021 (протокол № 20) і рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 20.03.2021 (протокол № 11) ректорат Університету прийняв рішення про повне переведення навчання з 22 березня по 9 квітня 2021 року у онлайн режим з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Цей період може бути змінено в залежності від епідемічної ситуації в м. Києві.

Викладачі Університету вже мають чималий досвід організації навчання в умовах пандемії та готові надати якісні теоретичні знання, але адміністрація Університету розуміє ключову роль практичних занять для студентів та інтернів, тому, в умовах обмеженого доступу до лікарень та окремих відділень лікарень, приділяє велику увагу роботі Центру симуляційного навчання та оцінювання нашого Університету. Тренінги у Центрі симуляційного навчання та оцінювання для студентів та інтернів нашого Університету будуть безкоштовні та доступні після скасування обмежень на відвідування аудиторій Університету та асоційованих з Університетом клінік. Графік тренінгів ви знайдете на сайті kmu.edu.ua, у ваших корпоративних електронних скриньках та на офіційних сторінках Facebook / Instagram.

Впевнений, що суворі карантинні обмеження збережуть здоров’я та життя членів нашої університетської родини і ми повернемось до “змішаного” навчання та, згодом, до аудиторій.

Будь ласка, максимально використовуйте можливості G Suite for Education для якісного навчання.

Про зміни в режимі навчання ми будемо інформувати всіх викладачів, студентів та інтернів через офіційний сайт Університету та корпоративні електронні адреси.

Звертаю особливу увагу на необхідність дотримання соціальної дистанції, уникнення скупчення людей у закритих приміщеннях, використання засобів індивідуального захисту та дотримання правил респіраторної гігієни.

Будьте здорові та бережіть себе і близьких!

26.03.2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021