ПОДІЇ | Всі Події

Зустріч з англомовними студентами

Перші учасники програми підготовки студентів англійською мовою поділилися враженнями з адміністрацією Київського медичного університету УАНМ.
16 червня 2015 р. відбулася зустріч адміністрації Київського медичного університету УАНМ зі  студентами VI-VI курсів міжнародного медичного факультету, які навчаються англійською мовою. Неформальна атмосфера та щире бажання учасників зустрічі зрозуміти позицію один одного забезпечили глибоке наснажене спілкування про переваги та недоліки в організації навчання, і як наслідок, учасники виробили пакет ідей з подальшого розвитку англомовної форми навчання.

Зустріч, яка була запланована на 14:00, розпочалася з фуршету, де у максимально доброзичливій атмосфері адміністрація КМУ УАНМ спілкувалася зі студентами про плани щодо продовження навчання. Після цього президент Олександр Поканевич представив висновки керівництва Університету про результати навчання англійською мовою цього навчального року та бачення розвитку цієї форми навчання на найближчі роки. Серед ідей, на які робитиметься акцент: збільшення частки практичної підготовки, в т.ч. розширення присутності студентів КМУ УАНМ на клінічних базах приватних клінік та проходження літньої виробничої практики у лікувальних закладах Польщі; забезпечення свідомого навчання студента за допомогою розробки «дорожніх карт» дисциплін; проведення регулярних зустрічей зі студентами з метою адекватного взаємоінформування та отримання зворотнього зв’язку.

Зі свого боку студенти зазначили, що вкрай зацікавлені саме у збільшенні практичної підготовки: проведенні оглядів пацієнтів, медичних маніпуляцій, інтерпретації даних лабораторних та інструментальних досліджень, участі в чергуваннях в межах літньої виробничої практики та відзначили переваги відкритої та дружньої комунікації, яка практикується в Київському медичному університеті УАНМ.

22.06.2015
ПОДІЇ | Всі Події
23
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
25
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
25
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери