ПОДІЇ | Всі Події

Зустріч представників Студентської ради КМУ з Міністром інформаційної політики Юрієм Стецем!

24 листопада члени Студентської ради ПВНЗ «Київський медичний університет» мали унікальну можливість бути присутніми на зустрічі Студентської ради при Міністерстві інформаційної політики України (далі – МІП).

Від Університету на заході були присутні: Голова студентської ради Микола Гришков, члени Студради: Владислав Гладков, Владислава Михальчук, Олена Маланчук та Наталія Музика.

Темою обговорення стали «Підсумки роботи Студентської ради при Міністерстві інформаційної політики за 2018 рік та обговорення проектів Студради на 2019 рік». Теплими словами привітав всіх Міністр інформаційної політики України Стець Юрій Ярославович. Студенти ставили багато питань Міністру, на які отримували грунтовні відповіді. Також Юрій Стець закликав молодь не бути байдужими до своєї країни – долучатись до Студентської ради при МІП та допомагати рухатись вперед.

Після виступу Міністра куратор Студради Владислав Березовський надав звіт щодо роботи Студентської ради за 2018 рік, який виявився дуже продуктивним та насиченим для Студради. Розпочали рік з проекту «Народжені у вишиванках», продовженням стала популяризація та презентація художньо-документального фільму про Україну «Дякую» у більш, ніж 10 ЗВО України.

Студентська рада МІП опікується питанням національно-патріотичного виховання, що підтверджується таким заходом як, наприклад, Безперервне читання української поезії.

Артем Біденко, державний секретар МІП, виступив з дуже цікавою презентацією на тему «Етапи створення бренду держави Україна «Ukraine now» та перспективи світового розвитку».

В кінці зустрічі Міністр Юрій Стець подякував всім присутнім і наголосив, що саме молодь може та повинна змінити країну. Соботюк Марина (радник Міністра інформаційної політики України з питань міжнародних комунікацій, координатор Студентської ради при Міністерстві) подякувала усім присутнім за увагу та активність, а також обговорили проектний план на 2019 рік.

Студентська рада КМУ дякує Міністру інформаційної політики Юрію Стецю за надану честь бути присутніми на цій зустрічі та за довіру!

28.11.2018
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери