ПОДІЇ | Всі Події

Зустріч фокус-групи проекту Європейського Союзу Еразмус+ «Переосмислення вищої освіти в цифровому контексті та впровадження спільної інклюзивної та зеленої структури на основі найкращих практик та політичних рекомендацій ЄС»

29 травня 2024 року у флагманському корпусі Київського Медичного Університету відбулася зустріч фокус-групи проекту Європейського Союзу Еразмус+ «Переосмислення вищої освіти в цифровому контексті та впровадження спільної інклюзивної та зеленої структури на основі найкращих практик та політичних рекомендацій ЄС».

У засіданні взяли участь: ректор КМУ Борис Івнєв; Таміла Полесова, декан медичного факультету; Даніель Карабаєв, голова правління НГО «Всеукраїнське лікарське товариство», директор КДЦ Дніпровського району Києва; Григорій Солонинка, завідувач філії №4 КНП «КДЦ Дніпровського району м.Києва», керівник відділу виробничої практики Київського Медичного Університету; Олександр Потій, керівник відділу моніторингу якості; Віктор Вихор, головний експерт ДСЯО України; Тетяна Одинцова, доцент кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації; Андрій Віленський, медичний директор “Superhumans Center”, генеральний директор мережі клінік ISIDA-IVF; Анна Гнилоскуренко, керівник інтернів мережі клінік INTO-SANA; Сергій Шкабко, керівник експертної групи європейської інтеграції директорату європейської та євроатлантичної інтеграції, а також інтерни і студенти КМУ.

Порядок денний засідання фокус-групи складався з наступних пунктів:

1. Представлення проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу Еразмус+ «Переосмислення вищої освіти в цифровому контексті та впровадження спільної інклюзивної та зеленої структури на основі найкращих практик та політичних рекомендацій ЄС». (Доповідач Олександр Потій, керівник відділу моніторингу якості Київського Медичного Університету).
2. Огляд літературних джерел на предмет «прогалин», які мають місце у вищій медичній освіті у сферах цифрової трансформації, сталого розвитку та інклюзивності. (Тетяна Одинцова, доцент кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Київського Медичного Університету).
3. Обговорення результатів анкетування, основних «прогалин» у вищій медичній освіті у сферах цифрової трансформації, сталого розвитку та інклюзивності та шляхів їх «ліквідації».

03.06.2024
ПОДІЇ | Всі Події
30
ЛИП
Запрошуємо на тренінг психологічної самодопомоги «Як розібратись та зібратись в собі»
Тренінг відбудеться 30 липня 2024 року о 16:30 у змішаному форматі.
18 Липня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Новини кафедри внутрішніх та професійних хвороб
24-25 червня 2024 року у Київському Медичному Університеті на кафедрі внутрішніх та професійних х...
27 Червня 2024
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери